Cool Urfa Kart Bakiye Yükleme Ideas

Posted on

Cool Urfa Kart Bakiye Yükleme Ideas. Urfa büyükşehir belediyesi tarafından halka sunulan elektronik biniş kartı sayesinde toplu ulaşım araçlarında ödemeler sistemli olarak yapılmaktadır. Bulunduğunuz il ve kart numaranızı ilgili alanlara girerek bakiye yükleyebilirsiniz.

Otobus Kart Numarasý
Otobus Kart Numarasý from aracku.com

Usulsüz urfa kart kullanımına ceza uygulanacak. Şanlıurfa büyükşehir belediyesinden şanlıurfa 63 haber’in urfa kart yükleme noktasında. Find more information on urfa kart bakiye on bing.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Şanlıurfa 63 Haber’in Urfa Kart Yükleme Noktasında.

Bi̇m’in resmi internet sitesinden bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Seyahat için gerekli olan urfa karta mobil bakiye yüklemesi gerçekleştirilebilmektedir. Kiosk cihazları ile urfa kart bakiye yükle.

Papara, 6493 Sayılı Yasa Kapsamında Kurulmuş Bir Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur.

Elektronik kart olan urfa kart için bayiler haricinde mobil uygulama kullanım kolaylığı ile vatandaşların hızlı ve pratik işlem yapmasına olanak sağlamaktadır. İnternet üzerinden tl yüklemesi, sadece 3d secure özelliği aktif olan kredi kartları ile yapılabilmektedir. Şanlı urfa şehrinde yaşayan vatandaşlar şehir içi toplu taşıma araçlarında urfa kart kullanıyorlar.

Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Akıllı Biletim Internet Sayfasına Ulaşabilir, Buradan Urfa Kart Bakiye Yükleme Işleminizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Daha sonra ulaşım ücreti için kartınızı okutmalısınız. 19 ocak 2021 19 ocak 2021 tarihinde gönderilmiş site editörü tarafından. Bimcell hattınıza online olarak tl yüklemesi yapabilirsiniz.

Bu Kart Urfa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Hizmete Konulan Akılllı Ulaşım Sistemleri Kapsamında….

Urfa kart, şanlıurfa merkezdeki toplu taşıma faaliyetlerinde para yerine geçen, kredi yüklenerek kullanılan kart sisteminin adıdır. Belsan tarafından urfa’nın bazı yerlerine yerleştirilen kiosk cihazları,. Bakiye sorgulama kart dolum merkezleri bakiye yükleme.

Baki̇ye Sorgulama · Baki̇ye Yükleme · Dolum Merkezleri̇ Urfakart Çeşitleri.

Destek@papara.com 0850 340 0 340. Şanlıurfa urfa kart, bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için öncelikle resmi web sitesine giriş yapılmalıdır. Bing helps you turn information into action, making it faster and easier to go from searching to doing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *