Tuncay Kıratlı

Posted on

Tuncay Kıratlı. She has not yet revealed the names of her brother and sister. Burcu kıratlı’nın çocukluk yıllarında annesi ve babası ayrılmışlardır.

Tuncay Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı'nın babası Tuncay
Tuncay Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı'nın babası Tuncay from www.haberler.com

Annesi ve babası o çok küçükken ayrılmış. Burcu kıratlı is a turkish model and actress. Kendisine asrın konakları marina'dan ev satın alan babası tuncay kıratlı'yı yalnız bırakmayan oyuncu, babasıyla birlikte objektiflere gülerek poz verdi.

Kendisine Asrın Konakları Marina'dan Ev Satın Alan Babası Tuncay Kıratlı'yı Yalnız Bırakmayan Oyuncu, Babasıyla Birlikte Objektiflere Gülerek Poz Verdi.

In december 2017, she changed her date of birth back to 1962. İmpextur construction import export trade limited company middle east export responsible. Annesi ikinci evliliğini yaparak magazin basının duayenlerinden biri olan kenan erçetingöz ile evlenmiştir.

Her Big Shot Came In 1984 When She Played A Role In A Movie Opposite Kadir İnanır.

Yer aldığı dizilerle adından söz ettiren burcu kıratlı, annesi ve babası araştırılmaktadır. Tuncay kiratli profiles | facebook. Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri olan burcu kıratlı, cesur gelinliği ile uzun süre konuşulmuştu.

Impextur Construction Import Export Trade Limited Company Asia Export Manager.

Yer aldığı dizilerle de adından söz ettiren kıratlı, iki ünlü ismin kızı. Annesi ve babası o çok küçükken ayrılmış. Please let us know if there is anything wrong with the information by commenting or.

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 Tarihinde İstanbul’da Doğmuştur.

So all that means, he hasn’t come to this current position just by chance. Seda sayan'ın eski kocalarından, işadamı. Babası tuncay kıratlı, annesi gül erçetingöz’dür.

Burcu Kıratlı’nın Çocukluk Yıllarında Annesi Ve Babası Ayrılmışlardır.

Kez oturan seda sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü. Metin kıratlı was born in ereğli in 1969, he completed his high school education in ereğli cumhuriyet high school and his undergraduate education in 1990 at ankara university faculty of law. Gül erçetingöz, tuncay kıratlı education :

Leave a Reply

Your email address will not be published.