Selami Kuran Kaç Yaşında

Posted on

Selami Kuran Kaç Yaşında. Selami şahin, 15 ağustos 1948 tarihinde yayladağı, hatay’da yoncakaya köyünde doğmuştur. Doçentlik ve profesörlük unvanlarını marmara üniversitesi’nin akademik kadrosunda bulunurken edindi.

Prof. Dr. Selami Kuran Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?
Prof. Dr. Selami Kuran Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? from www.mardinlife.com

Biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi. Selami kuran hayatı ve biyografisi! Fakültenin milletlerarası hukuk ana bilim dalı başkanı olan kuran, bunun yanı sıra i̇stanbul barosu’na kayıtlı bir avukattır.

Selami Kuran Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Selami kuran şuan milletlerarası hukuk ana bilim dalı başkanı olarak görev yapmaktadır. İşte esra erol’da programının avukatı hülya kuran ve eşi hakkında bilgiler… 1 /3 Meslektaşı selami kuran ile evli olan hülya kuran 2 çocuk annesi.

Selami Kuran Kaç Yaşında, Nereli?

Selami kuran, lisans, yüksek lisans ve doktorasını i̇sviçre’de zürih üniversitesi hukuk ve siyasal bilimler fakültesi’nde tamamlamıştır. Selami şahin 15 ağustos 1948’de hatay’a bağlı olan yayladağı ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi çanakkale'de tamamladı.

Selami Kuran Hayatı Ve Biyografisi.

Selami şahin, 15 ağustos 1948 tarihinde yayladağı, hatay’da yoncakaya köyünde doğmuştur. Selami kuran hayatı ve biyografisi! 15.ağustos.1948 selami şahin kaç yaşında :

Biyografisi Ve Hayatı Hakkında Kısa Bilgi.

Kendisi gibi hukukçu olan selami kuran ile evli ve iki çocuğu bulunuyor. Hülya kuran kadar ünlü olan selami kuran, i̇zviçre zürih üniversitesi okudu ve marmara üniversitesi akademik kadrosunda yer aldı. Selami kuran, doçentlik ve profesörlük…

Hülya Kuran Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bu haber gündem olurken meryem i̇rem şahin’in hayatı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Selami kuran boğaziçi üniversitesi hukuk fakültesi dekanı olarak atandı mı? Boğaziçi üniversitesi'nde hukuk fakültesi açıldığında buraya dekan olarak atanacak isimler arasında onun da adı geçiyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.