Oğluma 1 Yaş Doğum Günü Mektubu

Posted on

Oğluma 1 Yaş Doğum Günü Mektubu. 3 yıl önce bugün seni kucağıma aldığım anda yaşadığım mutluluk tarif edilemez. Benim aslanımın bugün doğum günü, doğduğu gün bizleri çok mutlu etmişti.

Çocuğa En Değerli Doğum Günü Mesajları Hediye Fabrikası Blog
Çocuğa En Değerli Doğum Günü Mesajları Hediye Fabrikası Blog from www.hediyefabrikasi.blog

Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Zaman göz açıp kapayınca kadar geçti. Oğlum bugün on altı yaşını bitirdin.

Nerede Ne Yapılması Gerektiğini De Çok Iyi Bildiğinden.

Sen oldunmu yanımda zaman duruyor sanki, tüm sıkıntılarımı unutuyor sadece sen oluyorsun dünyamda. Yeni yaşın kutlu olsun aslan oğlum. 1.2 oğluma doğum günü mesajı kısa;

Oğlumdan Babasına Ilk Babalar Gn.

Çok güzel bir yazı olmuş,çok etkilendim.adacık nice mutlu,sağlıklı,başarılı yaşların olsun,doğum günün kutlu olsun. 🙂 nilsu'nun doğum günü kutlu olsun. Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun.

Ben Ölene Dek De Yakıp Yakıp.

Canım oğluma doğum günü sözleri. 542008 doğum gnnde oğluma mektup. Adanınannesi 23 mart 2012 09:38.

Dün Beraber Çarşıya Çıktığımızda Yanımda Yürürken Ne Kadar Büyüdüğünü Fark Ettim, Elinden.

Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Zaman göz açıp kapayınca kadar geçti. Oğlum, canım, minik tazmanya canavarım, pofuduk poğaçam, herşeyim.

Benim Aslanımın Bugün Doğum Günü, Doğduğu Gün Bizleri Çok Mutlu Etmişti.

Canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Ama oğlum, yan yana gelesiye kadar bu mesajla yetinmelisin. Sevdiklerin ve sana gerçekten değer verenlerle upuzun sağlıklı, mutlu, huzurlu ve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *