Koçak Gold 22 Ayar Set Modelleri

Posted on

Koçak Gold 22 Ayar Set Modelleri. Koçak mağazasının benzersiz ürün seçenekleri, fiyatları ve kampanyaları n11.com ile koçak mağazasında sizi bekliyor! Çıkartması ve rahat etmesi önemlidir.

22 Ayar 32.5 gr Mega Bilezik Koçak Gold, 2020 Bilezik
22 Ayar 32.5 gr Mega Bilezik Koçak Gold, 2020 Bilezik from tr.pinterest.com

Altın takı setleri, tüm modellerine. Koçak bilezik modern dizaynın yanı sıra burma, trabzon işi gibi isimlerle adlandırılan geleneksel tasarımları ile dikkat çeker. 22 ayar altın setler çoğunlukla taşsız olarak tercih edilmekte, son.

22 Ayar 22 Ayar 22 Ayar Kolye.

22 ayar altın setler çoğunlukla taşsız olarak tercih edilmekte, son. Koçak gold’un 22 ayar bilezikler her kadının gönlünü çalabilir. Trednd 2021 ve 2022 harf kolye fiyatları ve modası geçmeyen klasik modellerimiz satışta kaçırmayın!

Farklı Figürlerden Oluşan Kolyeler Kullanıcılara Stillerini Keşfetmeleri Için Fırsat Sunuyor.

Altın ve pırlanta seçenekleri ile küpe, kolye, yüzük, bileklik ve daha pek çok takı modeli %50'ye varan indirim fırsatlarıyla altınbaş'ta! Bilindiği üzere kalın bilezik 8 ayar altın, 14 ayar altın, 22 ayar altından imal edildiği için bilezik fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Altın set modelleri kadınların istekleri doğrultusunda şekillenmektedir.

22 Ayar Set Kavramı Aslında Modelden Çok Altın Ayarıyla Alakalı Bir Tanımlamadır.

Geleneksel, yenilikçi, sıra dışı farklı tasarım çizgilerine sahip 22 ayar altın setler oldukça iddialı. Dahlia walker | 625 followers. Uzun halat zincirli altın harfli kolye kl06695.

Günümüzde Düğün Takısı Olarak Adlandırılan 22 Ayar Altın Set Modelleri Oldukça Fazla Tercihe Dilmektedir.

En kaliteli altının ayarı 24 ayar fakat 24 ayar bilezik pek yok. 22 ayar altın set modellerine ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 22 ayar bilezik modelleri ve fiyatları.

Bu Setler Genelde Taşsız Modellerde Üretilmektedir.

Harem 22 ayar taşsız altın kolye Tüm inci setleri bir tıkla gör. Pırlanta ve altın set modelleri fiyatları dahilinde aradığınız her türlü mücevheri bulabileceğiniz koçak, sizin ve sevdiklerinizin her daim hizmetinde olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *