Ismail Ege Şaşmaz Ifşa

Posted on

Ismail Ege Şaşmaz Ifşa. He moved to istanbul in 2012 with the dream of becoming an actor. [kaynak belirtilmeli] polinas anadolu ve endüstri meslek.

Roksan Kunter'i özel fotoğraflarıyla tehdit ettiler!
Roksan Kunter'i özel fotoğraflarıyla tehdit ettiler! from www.haberinadresi.com

The show was a huge success and ran for a year and a half. He got his big break starring in the hit tv show waiting for the sun (2013) in 2013. Çocukluğu manisa’da geçen şaşmaz, polinas anadolu ve endüstri meslek lisesi mezunudur.

Explore Ismail Ege Sasmaz Net Worth, Age, Height, Bio, Birthday, Wiki, Salary, 2021!

Manisa belediyesi konservatuarı’nda eğitim almıştır ve ilk deneyimini lise yıllarında oynadığı “acil servis” tiyatro oyunu ile başlamıştır.2013 yılı ile en çok izlenen ve sevilen “güneşi beklerken “dizisi ile şimdilerde ise birçok başrol çıkaran dizinin kadrosunda i̇smail ege şaşmaz da kamera. Ismail ege sasmaz’s girlfriend is dila danisman. Ismail ege sasmaz is a turkish actor.

Ismail Ege Sasmaz Fans Also Viewed.

The latest tweets from @the_ismailege Ismail ege sasmaz was born on june 25th, 1993 in izmir, turkey. Ismail ege sasmaz has also starred in several.

Ismail Started His First Acting Profession With An Emergency Room Play Named “Manisa.

İsmail ege şaşmaz manisa çağatay uluçay i̇lköğretim okulu ve polinas endüstri meslek lisesi mezunu’dur. Oyunculukla tanışması okul yıllarında olmuştur. İsmail ege şaşmaz ha avuto la sua prima esperienza di recitazione con lo spettacolo chiamato emergency service al manisa municipality high school theatre competition.

They’ve Been Together For Approximately 5 Years, 1 Month, And 6 Days.

İsmail ege şaşmaz, 25 kasım 1993 tarihinde manisa’da dünyaya gelmiştir.kardeşi ahmet şaşmaz da kendisi gibi oyuncudur.orta öğretim eğitimini polinas anadolu ve endüstri meslek lisesi’nde tamamlamıştır. He moved to istanbul in 2012 with the fantasy of becoming an actor. 25 nov, 1993 follow i̇smail ege şaşmaz.

İsmail Ege Şaşmaz Was Born On November 25, 1993, In Manisa Province, Turkey.

Turkish actor who got his big break when he was cast as baris erdogan on the drama series günesi beklerken in 2013. Famous ismail ege sasmaz was born on june 25, 1993 in turkey. The couple started dating in 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *