Harry Potter Hangi Asa Senin Testi

Posted on

Harry Potter Hangi Asa Senin Testi. Harry potter bina testi adlı testimize asalarınız hazırsa geçiyoruz hadi bakalımm…. Türkçe patronus testini yap ve kim çıktını oğren.

HANGİ HOGWARTS PROFESÖRÜ SENİN MENTORUN ? (Harry Potter
HANGİ HOGWARTS PROFESÖRÜ SENİN MENTORUN ? (Harry Potter from tr.pinterest.com

Şimdi dilersen harry potter bina testi geçelim. Harry potter bina testi adlı testimize asalarınız hazırsa geçiyoruz hadi bakalımm…. Hogwarts’ın ilk kurulduğu sıralarda kurucular öğrencilerini kendileri seçerdi.

Oldukça Mantıklı Kararlar Alarak Büyük Küçük Her Türlü Grubu Yönlendirebiliyorsun.

Fakat 4 büyük kurucudan birisi olan godric gryffindor, kurucular öldükten sonra bu işin ne kadar zor olacağını farketmiş ve kendi şapkasını onların yerine bu işi. Her zaman ilgiler üzerinde ve dikkat çeken bir karaktersin. Testi arkadaşlarınızla paylaşarak asalarının hangi ağaçtan yapılacağını öğrenin.

Hogwarts Binası Seçmen Şapka Testi Harry Potter'ın Başarısıyla Şaşırtıcı Düzeyde Popülerliğe Ulaşmış, Bilimsel Olmayan Ve Eğlencesine Yapılmış Bir Kişilik Testidir.

Gücünü sevgi ve dostluktan alıyorsun sen, beklentisiz seviyorsun. Mösyö taha asa testi mp3, mp4 indir dur. Vereceğin cevaplara göre harry potter dünyasındaki hangi kötü karakter olduğunu bulacağız.

Korkunç Bir Manticore Bir Köye Saldırdı.

Stresli anlarda hızlı ve mantıklı kararlar alabiliyorsun, liderlik özelliğin her zaman dikkatleri üzerine çekiyor. Çok cesur, kararlı ve sorumluluk sahibidirler,. Soru 1 out of 7.

Test Vi̇deo Gündem Gaming Vi̇tri̇n Yazio Di̇ğer.

Arkadan üstüne atlayıp, sonra hemen kaçıp beni izlemesini sağlarım. Sen harry potter kadar eşsiz ve seçilmiş birisin. Harry potter sevenler bilir,pottermore harry potter ile ilgili j.k.rowling'in yarattığı bir web sitesi.i̇ngilizce olan sitede önceleri oyunlar oynayarak puanlar kazana biliyorsunuz.fakat şu an sadece j.k.rowling'in düzenli olarak harry potter ile ilgili yazıları.

Sadık Ve Elinden Her Iş Gelen Hagrid Senin Ruh Ikizin Çıktı!

Tabii, o koyduğum engelleme büyüsünün farkında olmaz. Testi çöz ve harry potter dünyasından hangi karaktere benzediğini öğren! Anasayfa > test > i̇lişki testleri nsycl onedio üyesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *