Harry Potter Asa Testi

Posted on

Harry Potter Asa Testi. Wizarding world is the new official home of harry potter & fantastic beasts. Asanız ardıçtan yapılmıştır bu tür asaların sahipleri, herhangi bir anlaşmazlıkta son sözü söylemeyi seven inisiyatif kişilerdir.

Harry Potter Felsefe Taşı Testi
Harry Potter Felsefe Taşı Testi from gelisenkariyerim.com

Bu videoda sizlerin yoğun isteği üzerine wizarding world sitesinden asa testi çözdük. Testi çöz ve harry potter dünyasından hangi karaktere benzediğini öğren! Join the fan club and bring your traits with you.

Testi Çöz Ve Harry Potter Dünyasından Hangi Karaktere Benzediğini Öğren!

Galeri̇ler goygoy giybet spor cool iq cafe yemek. Hangi̇ harry potter karakteri̇si̇n ? Harry potter hangi asa senin testi.

This Version Of The Patronus Test Will Determine What Form Your Patronus Will Take, Using Real Psychometric Items.

Sizlere buzzfeed‘den de yardım alarak asalar ile ilgili güzel bir test hazırladık. Stresli olduğun anlarda kolayca çözümler üretebilme yeteneğin tıpkı hogwarts okulu’nun başarılı öğrencisi harry potter gibi! Bu videoda sizlerin yoğun isteği üzerine wizarding world sitesinden asa testi çözdük.

Harry Potter, Harry Potter Asa, Hermione Granger Asa, Asalar, Harry Potter Onedio, Harry Potter Testi, Harry Potter Testleri Onedio.

The patronus test is a completely unscientific and “just for fun” personality test that has achieved a surprising amount of popularity through the success of the harry potter franchise. You can read more about the founders of hogwarts or the wily old sorting hat and even your house ghost. Testin linki işte burada, siz de testi çözüp kendi pat.

Seçmen Şapka Testinin Bu Versiyonu Gerçek Psikometrik Ögeleri Kullanarak Hangi Hogwarts Binasına Ait Olduğunuzu Belirleyecektir.

Hogwarts binası seçmen şapka testi harry potter'ın başarısıyla şaşırtıcı düzeyde popülerliğe ulaşmış, bilimsel olmayan ve eğlencesine yapılmış bir kişilik testidir. Delivering the latest news and official products from the wizarding world and our partners. Harry gibi oldukça cesur bir yüreğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Join The Fan Club And Bring Your Traits.

Asanız ardıçtan yapılmıştır bu tür asaların sahipleri, herhangi bir anlaşmazlıkta son sözü söylemeyi seven inisiyatif kişilerdir. Sihir gücünüzün dışarı aktarımı için gerekli araçlardır ve doğru bir asa size önemli ölçüde yardımcı olabilir. | kişilik testi ile hangi harry potter filmi karakteri olduğunuzu öğrenebilirsiniz.#harrypotter #hangikaraktersin #kişilikt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *