Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin

Posted on

Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin. Artık patronus büyüsünü yaptıklarınızda patronusunuzun hangi hayvan ya da sihirli yaratık şeklini alacağını öğrenmek için gerçek bir asaya ihtiyacınız yok. Çünkü bundan böyle pottermore kullanıcıları, sitede hazırlanmış bir test üzerinden bu sorunun cevabını alabilecekler.

HARRY POTTER ASA MODEL 3
HARRY POTTER ASA MODEL 3 from www.oldskoolbutik.com

Asa büyü kitabı görünmezlik pelerini güç yüzükleri her cevabı söykeyen bir alet şaka malzemesi sihirli gözlük zaman döndürücü Sen harry potter kadar eşsiz ve seçilmiş birisin. Tebrikler, yaptığın testin sonucuna göre sen harry potter’sın!

Filmlerde Çok Büyük Yer Kaplayan Profesörleri De Unutmamak Gerek.

Çoğu konuda gösterdiğin bu cesaret ve fedakarlık, genellikle sevdiklerin adına gerçekleşiyor. Değişik ilgilerin, garip alışkanlıkların yüzünden bazen seni tanımayanlar sana garip garip bakabilir. Kendi test uygulamanı dakikalar içinde yap.

Mösyö Taha Asa Testi Mp3, Mp4 Indir Dur.

Seni seçecek asa harry potter'ın asası! Stresli olduğun anlarda kolayca çözümler üretebilme yeteneğin tıpkı hogwarts okulu’nun başarılı öğrencisi harry potter gibi! Başka birşeyler denemek ister misin ?

Sihir Gücünüzün Dışarı Aktarımı Için Gerekli Araçlardır Ve Doğru Bir Asa Size Önemli Ölçüde Yardımcı Olabilir.

Sen harry potter kadar eşsiz ve seçilmiş birisin. Harry gibi oldukça cesur bir yüreğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu testle harry potter dünyasına dönüyoruz!

Hangi Harry Potter Karakteri Senin Sevgilin Olmalı?

Brought to you by wizarding world digital, a partnership between warner bros. Milyonların hayranı olduğu bir seri olan harry potter üzerine zorlu bir teste var mısın? Harry potter’daki hangi öğrenci olduğunu öğrenmek için de bir test yapmıştık tabii, buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Peki Hayranlar Olarak Bizler Bu Asaları Ne Kadar Tanıyoruz?

Sizlere buzzfeed‘den de yardım alarak asalar ile ilgili güzel bir test hazırladık. Tebrikler, yaptığın testin sonucuna göre sen harry potter’sın! 🐍 (harry potter testi̇)harry potter 'ın büyülü dünyasında hogwarts mektubun geldi ve slytherin binasına yerleştirildin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *