Gelin Yelek Modelleri

Posted on

Gelin Yelek Modelleri. Motifli, çeyizlik ve gelin yelek örnekleri, tunus yada tığ işi yelek modelleri. Çeyizlik bayan yeleği, gelin yeleği, mevsimlik bayan yeleği, tığ işi bayan yeleği, şiş bayan yeleği arıyorsanız, sizler için binlerce yeni bayan yelek modellerini bu kategoride paylaştık.en yeni bayan yelek modellerinin videolu anlatımı detaylı anlatımı burada bulabilirsiniz.

Örgü Bayan Yelek Modelleri; Çeyizlik bayan yeleği, gelin
Örgü Bayan Yelek Modelleri; Çeyizlik bayan yeleği, gelin from www.pinterest.com

Yapılışı çok zevkli zambak çiçekleri gelin yelek modelinin yapılışını merak edenler için türkçe yapılış videosu ile birlikte paylaşıyoruz.yazlık bir örgü modeli karşınızda. Malum tam bol bol şişle anne yeleği, gelin yeleği gibi bayan yelekleri örme vakti. Şiş örgü modelleri nden lastik izi örgü modeli nden şık bir yelek.

Motifli, Çeyizlik Ve Gelin Yelek Örnekleri, Tunus Yada Tığ Işi Yelek Modelleri.

Son günlerin en gözde örgü modellerinden biri olan çeyizlik ve gelin yelekleri ne uygun bağlamalı gelin yelek örneğinin kolay yapılışı ile karşınızdayız şiş örgü olarak yapılan örgü tekniği sayesinde herkesin kolayca yapabileceği tadına doyulmaz muhteşem bir tarif. Çeyizlik yelek gelin şal kolay bebek battaniyesi modeli / tığ i̇şi yelek şal battaniye modelleri 2022 #fundaca #çeyizlikyelekmodelleri #tığişi #örgü. Örgü yelek modelleri büyükler için örebilirsiniz.

Şerife Hanımın Örüp Detaylı Videolu Tarifini Yaptığı Yelek 38 Beden Için Uygun Büyüklüktedir.

Örgü şişleriyle istediğiniz modeli yapmak zor olur ancak tığ, istenilen sonucu almanızı sağlayabilir. Ön parçalar 4 model üzerine arka parça ise 8 model üzerine ayarlanmış. Gelin yeleği , anne yeleği ,ceket gibi her türlü örgüde uygulaya bileceğiniz harika keyifli bir model.yeleğin detaylı fotoları serifenin.orguleri instagr.

Ön Parça 107 Ilmek Arka Parça Ise 187 Ilmek Olarak Örülmüştür.

Ama tabi bütün modelleri bir araya toplamama imkan yok. Bugün sizlere kolaylık sağlaması için beğendiğiniz yelek modellerini ulaşabileceğiniz şekilde bir araya topladım. Bohçalara yakışan bu modeli kullanarak bebek yelek modelleri de yapabilirsiniz.

Anlatımlarını Beğendiğimiz Güzel Modelleri Ile Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalının Bir Birinden Güzel Harika Yelek Modelleri.

Merhabalar arkadaşlar gelin yeleği modeli çok istek aldı ki bu konuda sizlere gelin yeleği videolu anlatımları paylaşalım dedik. Gelin yelek modelleri, yeni bayan yeni ciciler örüyorum bu vakitlerde bu ceketide akşam bitirdim. Bu vakitlerde yolunu gözlediğimiz bebeğimiz inşallah iyi vakitlerde güle güle sağlıkla giyer.

Şiş Örgü Yelek Modellerinin Içinde, Nadir Bilinen, Yapılışını Çok Kişinin Bilmediği Çeyizlik Gösterişli Yelek Modelinin Ayrıntılı Yapılışı Sizlerle.

Büyükler son model yelek örnekleri arıyorsanız anlatımlı videolu modelleri inceleyebilirsiniz. 2022 yelek modelleri nin en yenisi olan limon. Çeyizlik bayan yeleği, gelin yeleği, mevsimlik bayan yeleği, tığ işi bayan yeleği, şiş bayan yeleği arıyorsanız, sizler için binlerce yeni bayan yelek modellerini bu kategoride paylaştık.en yeni bayan yelek modellerinin videolu anlatımı detaylı anlatımı burada bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *