Famous بروزرسانی موبوگرام قدیمی Ideas

Posted on

Famous بروزرسانی موبوگرام قدیمی Ideas. بسیاری از کاربران موبوگرام قدیمی با بروزرسانی این برنامه و نصب نسخه جدید آن متوجه شده اند که آیکون روح دیگر در صفحه اصلی برنامه برایشان نمایش داده نمی شود. دانلود موبوگرام با حالت روح و موبوگرام با قابلیت روح دار دوم 2 و 3 فارسی به صورت رایگان، و در موبوگرام جدید چگونه حال روح را فعال کنیم؟.

دانلود واتساپ برای اندروید و کامپیوتر نسخه جدید و قدیمی سوشال نت
دانلود واتساپ برای اندروید و کامپیوتر نسخه جدید و قدیمی سوشال نت from social-net.ir

ورژن قدیمی تلگرام را میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید همچنین اگر گوشی شما اندروید 4.4 و بالاتر است شما باید آخرین نسخه تلگرام اندروید را نصب کنید. در کنار موبوگرام اصلی با امکانات فوق پیشرفته این روزها بسیاری از کاربران از آیگرام (تلگرام ضد فیلتر)ا ستفاده میکنند.یکی از امکانات این برنامه. موبوگرام یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که توسط یک تیم سازنده ایرانی منتشر و توسعه داده شده است موبوگرام یک تلگرام فارسی مود شده است که بیش از 5 میلیون کاربر ایرانی از آن.

دانلود آپدیت جدید موبوگرام اصلی مطابق با آخرین تغییرات تلگرام.

دقت کنید ورژن 7.9.1 را از میان جعبه دانلود موجود در پایین صفحه دانلود کنید. برای دانلود ورژن قدیمی موبوگرام روی لینک زیر کلیک کنید. تلگرام محبوب ترین و پرطرفدارترین پیام رسان حال حاضر در جهان می باشد.

دانلود ورژن جدید موبوگرام Mobogram برای اندروید.

ورژن قدیمی تلگرام را میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید همچنین اگر گوشی شما اندروید 4.4 و بالاتر است شما باید آخرین نسخه تلگرام اندروید را نصب کنید. دانلود موبوگرام ضد فیلتر 2 دانلود موبوگرام اصلی. دانلود موبوگرام جدید تلگرام بدون فیلتر نسخه آخر موبوگرام ضد فیلتر اندروید download new version mobogram android update.

دقت کنید نسخه های قدیمی و جدید.

حتی از واتساپ جدید در ایران محبوب. دانلود نسخه قدیمی تلگرام telegram 3.5.1 برای اندروید 2.3 و بالاتر. برای دانلود موبوگرام آپدیت جدید اصلی و نسخه قدیمی حالت روح دار اندروید با ما همراه باشید.

Mobogram Plus با موبوگرام پلاس جدید می توانید از پیام رسانی با بسیاری از ویژگی های مفید تلگرام لذت ببرید.این نسخه برای کاربران.

ویژگی های telegram old version : در کنار موبوگرام اصلی با امکانات فوق پیشرفته این روزها بسیاری از کاربران از آیگرام (تلگرام ضد فیلتر)ا ستفاده میکنند.یکی از امکانات این برنامه. بروزرسانی موبوگرام قدیمی بهترین نرم افزار تلگرام ضد فیلتر برای اندروید پلاس گرام ضد فیلتر تلگرام جدید 1400 ضد فیلتر تلگرام ضد فیلتر اندروید تلگرام ضد فیلتر حالت روح تلگرام موبوگرام پلاس.

تلگرام نامی آشنا برای علاقمندان چت و گفتگوهای اینترنتی می باشد که موفق به کسب امتیاز عالی 4.3 از 5 گوگل پلی نیز شده است.

بسیاری از کاربران موبوگرام قدیمی با بروزرسانی این برنامه و نصب نسخه جدید آن متوجه شده اند که آیکون روح دیگر در صفحه اصلی برنامه برایشان نمایش داده نمی شود. در لیست زیر نسخه های قدیمی و جدید موبوگرام (ورژن اول تا آخر موبوگرام) به صورت کاملا رایگان. من موبوگرام قدیمی رو نصب دارم.تاحالا به روز رسانی نکردم.درسته خیلی از قابلیت‌ها رو نداره اما کاملا رضایت داشتم.حالا ک باید با پروکسی وارد تل شد چون من پروکسی ندارم و از vpnاستفاده میکردم نمیتونم وارد.