En Iyi Av Tüfeği 2021

Posted on

En Iyi Av Tüfeği 2021. Av tüfeği satın alırken marka ve model araştırması iyi yapılmalıdır, imkan sağlanıyorsa dipçik ölçünüze göre tercihiniz avantajınız olacaktır. Sarsılmaz vertu av tüfeği aldım.

Dünyanın en iyi yivsiz av tüfekleri. İCAT VE BULUŞLAR
Dünyanın en iyi yivsiz av tüfekleri. İCAT VE BULUŞLAR from www.youtube.com

Hastaneye ve emniyete gideceksiniz, o kadar. Shanie price | 275 followers. 11 mayıs 2020 00:05:46 konu sahibi.

Youtube'den Sağlamlık Testlerine Bakabilirsiniz Kesinlikle Süper Bir Tüfek.

Bozkurt av market av tüfeklerinde geniş ürün yelpazesi ile karşınız. #silah #tufek #icatlar #askeriviseoda sizlere 2020 yili son model av tufekleri hakkinda kisa bilgiler vermeye calistikdiger videolardunyanin en iyi 10 tabanc. Hocam ucuz hafif işlevli bir şarjörlü arıyorsan bora barak br99 tavsiye ederim.

Ata Cy ( 71 Cm ) Yarı Otomatik.

Diğer bir deyişle tüfeği omuzladığınızda yüze en iyi gelen tüfektir;başka bir. Sağlık testi ve 20 küsur liralık (aklımda kalan rakam, biraz artmıştır) yivsiz tüfek ruhsatı ile alabiliyorsunuz. Eski bir av bayisi olarak çok şık bir tüfek olduğunu söyleyebilirim.

Av Tüfeği Ya Da Toplu Tabancadır.

Şimdi sorunsuz diye hiçbir av tüfeğine garanti veremeyiz,kul yapısı sonucta illaki kısa veya uzun vadede bir problemi cıkıyor görüyoruz duyuyoruz.şimdiye kadar mesela armsan phenoma kullananların cevremde yüzde 90'ı bu tüfeği iyiki almışım diyor. Şimdi üzerine neler çıktı takip etmedim. İyi kullanılmış veya sıfır, mobil şoklu herhangi bir avrupa tüfek almanız uzun vadede daha iyi olur.

Av Ve Performans Amaçlı Almadığınız Için Ucuzu Işinizi Görür.

Kullanıcılar tarafından en çok satın alınan otomatik av tüfekleri en ucuz fiyatlar ile sidomaav.com'da satışta. Bu ürün i̇nternet satışına kapalıdır, i̇stoç mağazamızdan satın alabilirsiniz. Yarı otomotik av tüfeği ) yerli marka düşünülürse br36 tavsiye edebilirim.

#Silah #Tufek #Icatlar #Askeri #Avvideoda Sizlere Klasiklesmis 5 Yivsiz Av Tufeklerinden Kisa Bilgiler Vermeye Calistik.iyi Seyirler Dileriz.browning A5 Hunt.

Yerli av tüfekleri, ithal av tüfekleri, ikinci el tüfek pazar ve her türlü av tüfeği yedek parça &. Otomatik av tüfeğinin türkiye'de satılması yasak. Ama bu tüfekte sağ sol ayarı yokmuş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *