Cool Bu Kente Yalnızlık Çöktüğü Zaman Sözleri References

Posted on

Cool Bu Kente Yalnızlık Çöktüğü Zaman Sözleri References. Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman. Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman.

Bu Kente Bir Daha Gel Kalimba Notaları Kalimba Notaları
Bu Kente Bir Daha Gel Kalimba Notaları Kalimba Notaları from kalimbanotasi.blogspot.com

Bilesin bu yollar dağlar dolanır. La re re do re do si la do si si la si. Uykusunda bir kuş ölür ecelsiz.

Uykusunda Bir Kuş Ölür Ecelsiz.

Bilesin bu yollar dağlar dolanır. Karanlık sokaklar kör sağır dilsiz. Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman.

Gm F Bu Kente Yanlızlık Çöktüğü Zaman F Eb Uykusunda Bir Kuş Ölür Ecelsiz Eb Cm Alıpta Başını Gitmek Istersin D7 Eb D Gm Karanlık Sokaklar Kör, Sağır.

Ey sevda kuşanıp yollara düşen. Birkaç sesten dinledim şarkıyı ancak bu yorum derinden bir şeyler hissettirdi. Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman uykusunda bir kuş ölür ecelsiz alıp da başını gitmek istersin karanlık sokaklar kör sağır dilsiz ey sevda kuşanıp yollara düşen bilesin bu yollar dağlar dolanır yare ulaşmadan düşersen eğer yarına sesinin yankısı kalır.

Alıp Da Başını Gitmek Istersin.

Ey sevda kuşanıp yollara düşen. Grup yorum bu kente yalnızlık çöktüğü zaman. Gecenin ucunda gün aralanır yar sevdasıyla ile yürek bilenir sızılı bir ırmak uğurlar seni su olup.

Alıp Da Başını Gitmek Istersin.

Nurettin rençber bu kente yalnızlık çöktüğü zaman şarkı sözleri: Uykusunda bir kuş ölür ecelsiz. La fa mi fa mi re do re mi mi re mi.

Bu Kente Yalnızlık Çöktüğü Zaman.

Ah sevgi̇li̇, tüm kentlerin yalnızlığında bile çoğalarak yaşamayı bilmeliyiz, adımız aşk ile kazınmalı sokaklarına bu kentin. Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman. Uykusunda bir kuş ölür ecelesiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *