41 Ayetel Kürsi Mucizesi

Posted on

41 Ayetel Kürsi Mucizesi. Merhaba arkadaslar.bende okuyorum ayetel kürsiyi belli bir sayida hergün 41 kez. 2.gece üç odadanda farklı küçük sesler duymama rağmen tamamlayabildim.

41 Çörek Otu ve Ayetel Kürsi Mucizesi! YouTube
41 Çörek Otu ve Ayetel Kürsi Mucizesi! YouTube from www.youtube.com

Bu ayetin içinde geçen “kürsi” ifadesinden dolayı bu adı almıştır. Ayetel kürsi, anlam bakımından çok derin manalara sahip olan ve okuyan kişinin yaşamında olağanüstü etkiler yaratan bir kuran ayetidir. Bu okumaların bitiminde ise ellerimizi semaya açıp:

Ayeti Ayetel Kürsi Olarak Bilinmektedir.

Çörek otu ve 41 ayetel kursi mucizesi. Şeytanlar birbirleriyle çarpışarak kaçıp, iblis’in yanına. Slumber does not overtake him nor sleep;

Bir Rivayete Gore Hz Muhammed In Kurani Kerim In Bas Taci Olan Ayet Oldugunu Soyledigi Ayet.

Whatever is in the heavens and whatever is in. Ayetel kürsi anlamı ve mucizesi. (hakim) “her şeyin bir şerefi var.

Bununla Birlikte Ayetel Kürsi Duası Nın Mucizeler Taşıdığını Da Ortaya Koyup Her.

Kızımın en büyük arzusu olan yürüme. Gece yatmadan önce ayetel kürsi 41 defa okunursa, şeytan rüyalara girerek musallat olmaz ve kâbuslar görülmez. 41 ayetel kürsi okumaya başladım.

Yazdığın Kağıt Veya Kağıtları Bu 7 Gün Boyunca Yastığının Altında Saklayarak Uyuyacaksın.

7 kez ayetel kürsi, 7 kez türkçe meali ve yukarıdaki niyet sonrasında ise, sırasıyla 41 kez ya kuddûs, 41 kez ya cemîl ve 41 kez de ya vedûd okumalısınız. Ayetel kürsiyi hergün okumayı adet haline getiren kişinin allah geçmiş günahlarını bağışlar. Merhaba arkadaslar.bende okuyorum ayetel kürsiyi belli bir sayida hergün 41 kez.

Çörek Otu Ve 41 Ayetel Kursi Mucizesi Çörek Otu Ve Ayetel Kursi‘nin Bilinmeyen Büyük Sırrı Ve Mucizesi.

Bu da üstün bir zikir olur. Tam 10 yıl onun hastalığına çare bulmak için uğraştık. Aynı zamanda allah bizi bütün kötülülerden koruyarak yaptığımız her alanda ve işte başarılı sonuçlar elde ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *