+18 Exam Ili Ir Ideas

Posted on

+18 Exam Ili Ir Ideas. سایر سامانه های کانون زبان از جمله exam.ili.ir و یا eili.ir مختص ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران برای انجام سایر فعالیت های آموزشی. لطفا در صورت هر گونه سوالی با کانون زبان تماس بگیرید.

حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران در ازمون انلاین ️ هاب گرام
حداقل نمره قبولی کانون زبان ایران در ازمون انلاین ️ هاب گرام from hubgram.ir

آزمونهای jce و sce هر سال دو بار در تابستان و زمستان برگزار می شود. اصلی ترین سامانه های کانون زبان ایران سایت های ili.ir و ilireg.ir می باشد. لطفا در صورت هر گونه سوالی با کانون زبان تماس بگیرید.

سایر سامانه های کانون زبان از جمله Exam.ili.ir و یا Eili.ir مختص ورود کاربر به سایت کانون زبان ایران برای انجام سایر فعالیت های آموزشی.

به اطلاع می رساند که آزمون فاینال کانون زبان بر روی سایت exam.ili.ir و یا ili.ir می باشد و هیچ گونه ارتباطی با این سایت ندارد. مرا به یاد داشته باش. خلاصه نکات قابل توجه در آزمون آنلاین ترم تابستان ۱۴۰۰.

( به زودی ) این سامانه محتواهای آموزشی و کمک آموزشی متنوع، با رویکردی مبتنی بر فناوری، از جمله پادکست، بازی، انیمیشن و فعالیت هایی چون جمعه فیلم، کانون فارغ.

با استفاده از سامانه آزمون آنلاین می توانید در آزمون های آنلاین دوم دبستان، آزمون آنلاین سوم دبستان. Registration for these exams is done online subsequent to the announcement of the ili examination department. کانون زبان ایران,مرکز آموزشی,حکیمیه ث بت نام کلاس های آموزش زبان انگلیسی در تمام سطوح در مقطع نوجوان و بزرگسال (برادران) آغاز شد.

چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

برای انجام آزمون باید به سایت exam.ili.ir وارد شوند. نام کاربری (نام کاربری همان شماره زبان. لطفا در صورت هر گونه سوالی با کانون زبان تماس بگیرید.

مدیر محترم سایت Exam.ili.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

محدودیت سنی برای شرکت در آزمونهای jce و sce وجود ندارد. توجه نمایید،چنانچه با گوشی آزمون می دهیددر هنگام آزمون فیلترشکن خاموش باشد. متقاضیان می توانند هر چند بار که مایل باشند در این آزمون ها شرکت نمایند.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 12:00 الی 18:00 با شماره 77002165 تماس.

آزمونهای jce و sce هر سال دو بار در تابستان و زمستان برگزار می شود. Comments on this post have been limited. از آنجایی که شرکت در آزمون نظر سنجی کانون زبان پیش شرط شرکت در آزمون های میان ترم می باشد پس همه زبان آموزان باید با ورود به سایت exam.ili.ir و وارد کردن کد ملی و کلمه عبور خود به سوالات پاسخ دهند.