یونیک فاینانس پلیس فتا

Posted on

یونیک فاینانس پلیس فتا. Alia مشتاق سوال شده در بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ در امنیت. #کلاهبرداری #هرمی #پانزی #فتا #پلیس #اغواگری #دستگیری یونیک_فاینانس #یونیک #تلفیق #کوئست…”

«دستگیری دو فعال اصلی شرکت هرمی موسوم به یونیک فاینانس»
«دستگیری دو فعال اصلی شرکت هرمی موسوم به یونیک فاینانس» from meftahnews.ir

به گزارش سایبرلا به نقل از ایران هشدار، در ادامه روند برخورد با شرکت های هرمی برخی از اعضا و سرشبکه های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس که 2 هزار و 100 زیرمجموعه داشتند، با نفوذ و اقدامات پیچیده اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات خراسان شمالی دستگیر شدند. هشدار پلیس فتا از کلاهبرداری های جدید اینترنتی از کانال محمد حاج محمد خانی ایران هشدار | با نابغه های کلاهبرداری یونیک فاینانس آشنا شوید یونیک فایناس متاسفانه در ایران هیچ کاربردی ندارد پول شما هیچ خروجی ندارد که بخواید نقدکنید مثل این میمونه که شما داخل حساب بانکیتون ۱۲۳۴۴۵۶۷۷پول دارید ولی نمیتونید برداشت کنید کسی ام که رفته داخل یونیک فایناس متوجه اشتباهش شده ولی.

بی قانونی در حوزه رمزارز موجب هدایت کاربران ایرانی به صرافی های مشکوک خارجی می شود

سرشبکه‌ها و سرکرده‌های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس در ۱۹ استان کشور شناسایی و دستگیر شدند. رئیس پلیس فتا غرب استان تهران گفت: این شرکت در سال 2016 فعالیت خود را شروع کرده است و به معامله سهام شرکت های بزرگی نظیر فیس بوک، اپل و مایکروسافت می پردازد.

پلیس فتا بازهم نسبت به کلاهبرداری با پیامک جعلی ثنا هشدار داد پرداخت بیعانه در خرید از سایت‌های واسط ممنوع!

یک راه دیگر هم برای ارائه شکایت وجود دارد که راحت‌تر به‌نظر می‌رسد. چطورمیتونیم پلیس فتارودرجریان سایتهایی که میخواهیم به نوعی ازشون استفاده کنیم بذاریم….لطفا راهنمایی کنن دوستان عزیز. یونیک فاینانس در لیست اخطار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس قرار دارد که از لینک زیر می توان آن را مشاهده نمود.

ناشناس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا/قوه قضاییه/ ملی 1084.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی، به. کلاه برداری بزرگ شرکت های هرمی یونیک فاینانس، ورلد واید انرژی و غیره در ایران 126 بارگذاری ویدیو ولی یونیک مث بورس ایران سنتی نیس که جم کنه بره پیشنهاد میکنم ادرس سایت رو از پلیس فتا پیگیری کنین خودتون میفهمین و یونیک فاینانس capital protection scheme هس.

دستگیری سرشبکه‌های شرکت هرمی یونیک فاینانس.

#کلاهبرداری #هرمی #پانزی #فتا #پلیس #اغواگری #دستگیری یونیک_فاینانس #یونیک #تلفیق #کوئست…” بر فرض اینکه یونیک فاینانس یک صندوق سرمایه گذاری یا شرکت سرمایه گذاری باشد که درواقع ادعای جدید آن هاست باید بگویم که صندوق های سرمایه گذاری بورسی و غیر بورسی هم قوانین خاصی دارند که توسط سازمان بورس تایید شده و بر آنها نظارت می شود ولی هیچکدام از این قوانین مبنی بر اجبار به. با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، ۶.

بیش از ۱۵۰ نفر از سرشبکه ها و سرکرده های اصلی شرکت هرمی «یونیک فاینانس» (Unique Finance) در ۱۹ استان کشور شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

من پلیس فتا هم رفتم هیچ مشکلی یا شکایتی از یونیک نبود. برخی مردم خواهان تشدید نظارت‌ها بر عملکرد سایت‌های فعال در این حوزه. یونیک فاینانس نام یک کمپانی است که به تازگی کاربران بسیاری را به خود جذب کرده و بسیاری از علاقمندان مشتاق دانستن اطلاعات بیشتری درباره این کمپانی هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *