گیفت کارت گوگل پلی رایگان

Posted on

گیفت کارت گوگل پلی رایگان. گیفت کارت گوگل پلی امکان خرید اپلیکیشن ها و بازی های ارائه شده در گوگل پلی را فراهم میکند. Drop app با هر بار خرید از فروشگاه های مورد علاقه خود یا از فروشگاه هایی که drop پیشنهاد می دهد و می توانید برای دریافت گیفت کارت از آنها استفاده کنید، امتیازاتی به شما می دهد.

گیفت کارت گوگل پلی 5 پوندی ارائه دهنده گیفت کارت های
گیفت کارت گوگل پلی 5 پوندی ارائه دهنده گیفت کارت های from vitringiftcard.ir

با وارد شدن به صفحه گیفت کارت رایگان در فروشگاه www.gggift.ir می توانید در باکس مربوطه ایمیل خود را وارد کرده و به طور کاملا رندم و شانسی روزانه به ده نفر یک گیفت کارت ۵ دلاری ( آیتونز ، گوگل پلی ، پلی استیشن و آمازون ) داده می شود. گوگل پلی , اپل , استیم. یعنی همانطور که با گیفت کارت اپل از فروشگاه های اپل خرید می کنید، می توانید با گیفت کارت گوگل از گوگل پلی استور خرید کنید.

Drop App با هر بار خرید از فروشگاه های مورد علاقه خود یا از فروشگاه هایی که Drop پیشنهاد می دهد و می توانید برای دریافت گیفت کارت از آنها استفاده کنید، امتیازاتی به شما می دهد.

با وارد شدن به صفحه گیفت کارت رایگان در فروشگاه www.gggift.ir می توانید در باکس مربوطه ایمیل خود را وارد کرده و به طور کاملا رندم و شانسی روزانه به ده نفر یک گیفت کارت ۵ دلاری ( آیتونز ، گوگل پلی ، پلی استیشن و آمازون ) داده می شود. Gift box برای شما اعتبار رایگان گوگل پلی، آمازون، ایکس باکس، پلی‌استیشن، پی پال و خیلی از برندهای معروف دیگر را به ارمغان خواهد آورد. همچنین میشود با گیفت کارت گوگل پلی اشتراک های گوگل و پرداخت های درون برنامه ای اندروید رو هم انجام داد.

این مطلب توسط یکی از کاربران انجمن تخصصی اکسپریا به نام Shs77 گرد آوری شده است.

چندی پیش روشی با وبسایت معروف freemyapps برای دریافت گیفت کارت وجود داشت اما مدت زیادیست این وبسایت دیگر فعالیتی ندارد. چند روش برای دریافت گیفت کارت رایگان (قسمت اول) جالب است بدانید بسیاری از برنامه های بازی و موسیقی و غیره در گوگل پلی استور و اپ استور که به صورت رایگان قابل دانلود هستند بنابراین گیفت کارت گوگل پلی هیچگونه تاریخ انقضایی نداشته (استفاده نامحدود زمانی) ولی مانند سایر گیفت کارت ها امکان نقل و انتقال اعتبار گیفت کارت، امکان پذیر نمی باشد.

گیفت کارت گوگل پلی امکان خرید اپلیکیشن ها و بازی های ارائه شده در گوگل پلی را فراهم میکند.

نصب razer cortex در کنسول بازی تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نظرسنجی را را پر و کامل کنید. از جمله گیفت کارت های رایگان در این اپلیکیشن می توان به کارت های آیتونز برند اپل، کارت هدیه گوگل پلی، کارت هدیه پی بال، کارت هدیه آمازون و.

یکی از بهترین و محبوبترین روش های دریافت کد گیفت کارت رایگان گوگل پلی خود گوگل می باشد.

گیفت کارت google play با کمترین اعتبار 10 دلاری،15 دلاری شروع شده و تا 200 دلار گوگل پلی در گیفت کارت 98 موجود می باشد. The drop یک برنامه رایگان و ایمن است که می توانید کارت های اعتباری و نقدی خود را به آن پیوند دهید. بسیاری از کاربران به دنبال دست‌یافتن به گیفت کارت‌های رایگان هستند.

دریافت گیفت کارت رایگان با استفاده از Gift Box.

شما می توانید برنامه google opinion rewards را از گوگل پلی برای اندروید و از اپ استور برای دستگاه های آیفون دانلود کنید. خرید گیفت کارت گوگل پلی از سایت giftcard98. یکی از برنامه‌های کاربردی که به شما کمک خواهد کرد، گیفت کارت رایگان گوگل پلی استور دریافت کنید، بی شک google opinion rewards است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *