کپی خور Ps4 ورژن 8

Posted on

کپی خور Ps4 ورژن 8. در این مطلب قصد داریم به چگونگی هک یا جیلبریک کردن ps4. برای مثال مثلا جدید ترین نسخه بازی اویل ویلیج برای ورژن 8.50 منتشر شده است و این ورژن یعنی 8.50 کرک بشود تا بتوانیم آن را بازی کنم البته این.

مزایا و معایب کپی خور پلی استیشن 4
مزایا و معایب کپی خور پلی استیشن 4 from www.psgharb.com

کنسول ps4 کپی خور هکی: در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید در این مطلب (آموزش کپی خور کردن ps4 فریمور 9.00) با سایت هوشیار همراه باشید.

برای مثال مثلا جدید ترین نسخه بازی اویل ویلیج برای ورژن 8.50 منتشر شده است و این ورژن یعنی 8.50 کرک بشود تا بتوانیم آن را بازی کنم البته این.

سر انجام ps4 هم هک نرم افزاری شد. حتما تا به امروز درباره کپی خور کردن کنسول ps4 شنیده‌اید. کپی خور کردن ps4 هک کردن ps4 کپی خور کردن ps4 هک پلی استیشن.

متأسفانه اگر نسخه دستگاه شما بالاتر از 6.72 بود، این ابزار قادر به کپی خور کردن Ps4 شما نیست.

در این مطلب قصد داریم به چگونگی هک یا جیلبریک کردن ps4. دستگاه های ps4 آپدیت 9.00 کپی خور. نسخه کپی خور 8.50 یا 8.52 میاد؟ کی میاد؟؟؟؟؟ ممنون میشم زودتر جواب بدید.

نسخه نهایی جیلبریک فریمور 6.72 :

نسخه اورجینال psn + جدیدترین آپدیت v1.12 + هک شده duplex + بک پورت. در این نسخه نیز همانند ورژن‌های قبلی، با استفاده از مرورگر کنسول می‌توانید عملیات‌های مربوط به کپی خور و jailbreak را بر روی کنسول خود پیاده کنید. نمیشه ورژن ps4 8.03 رو به نسخه های قبلی برگردوند؟.

به کمک اکسپلویتی که توسط توسعه دهنده‌ها برای این کنسول عرضه شد، امکان نصب بازی‌ها تا ورژن 5.05 بدون پرداخت هزینه ممکن شد؛ به طوری که کاربران می‌توانند بر روی.

شرمنده یه سوال دیگه ممکنه که برای تابستون ورژن کپی خور جدید بیاد و یه سوال دیگه کپی جدید ۷.۵۵ کی اومده و از ورژن ۵.۰۵ چند ماه چند ماه ورژن کپی خور. کنسول ps4 کپی خور هکی: در این مطلب (آموزش کپی خور کردن ps4 فریمور 9.00) با سایت هوشیار همراه باشید.

کپی خور Ps4 7.55 یکی دیگر از کپی خورهای پلی استیشن ۴ می‌باشد.

این روش کاملا نرم افزاری است و هیچ صدمه ای به کنسول شما وارد نخواهد کرد، (فریب اکانت. در این بخش قصد داریم تا روش جلبریک و کپی خور کردن کنسول ps4 به fw 9.00 را با استفاده از exploit و هاست اختصاصی پی سی دی آموزش بدیم. این نوع از ps4 کپی خور برای ورژن‌های 5.07 و پایین‌تر (مثال:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *