کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

Posted on

کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول. 10 گیگ اینترنت رایگان همراه اول 15 گیگ اینترنت رایگان همراه اول یا ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول.

کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول ️ پشتوک
کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول ️ پشتوک from peshtook.ir

لیست کامل کدهای دستوری همراه اول. همراه اول ۲۰ کوپن و کد تخفیف همراه. پس از فعال سازی بسته، تمدید خودکار اینترنت را با شماره گیری کد دستوری # 8 * 100 * غیرفعال کنید.

فعال سازی 60 گیگ اینترنت هدیه دانشجویی فعال سازی 60 گیگ اینترنت رایگان ویژه دانشجویان 60گیگ اینترنت رایگان همراه اول به دانشجویان اختصاص می‌یابد این خدمات شامل تمامی دانشجویان مراکز دانشگاهی.

سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم. همراه اول ۲۰ کوپن و کد تخفیف همراه. پس از فعال سازی بسته، تمدید خودکار اینترنت را با شماره گیری کد دستوری # 8 * 100 * غیرفعال کنید.

۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای کاربران + لینک فعال‌سازی.

کدهای دستوری (ussd) به صورت کاملا رایگان در اختیار مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی همراه اول قرار گرفته است. لیست کامل کدهای دستوری همراه اول. برای لغو پیامک تبلیغات همراه اول کافیست یکی مراحل زیر را انجام دهید:

.کد تخفیف معتبر تا 2 ماه بعد.

فعالسازی 20 گیگ اینترنت , هدیه رایگان برای معلمان، مدیران و معاونین مدارس از 27 شهریور آغاز شد. کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول, ایرانسل…. همراه اول⭐️ اپراتور و ارائه دهنده خدمات مکالمه و اینترنت در ایران است و با نیوتخفیف از ⭐️جدیدترین و بهترین طرح‌های سیم کارت رایگان، تخفیف مکالمه و اینترنت⭐️ همراه اول و همچنین جشنواره ها و تخفیف های همراه اول باخبر.

بسته اینترنت هدیه 7 روزه 7 گیگابایت (ویژه محتوای داخلی) را به صورت رایگان برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری و انارستان در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است با فعال سازی سیم کارت خود می توانید از اینترنت هدیه به مدت 6 ماه که ماهانه 4. دیشب درباره زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده برای شما نوشتیم.متاسفانه این بسته تا امروز برای خیلی از مشترکین فعال نشده بود ولی امشب خبر می رسد که بسته ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان. نحوه فعال سازی ۱۰ گیگ اینترنت هدیه همراه اول.

این پنجمین طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

به راحتی با یه ترفند ساده در کمتر از ۳ دقیقه ۱۰ گیگ اینترنت رایگان از همراه اول هدیه بگیر. سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که به نام یک خانم در پایگاه داده اطلاعاتی همراه اول ثبت شده‌اند، می توانند با یکی از دو روش زیر %30 بیشتر اعتبار دریافت. پس از فعالسازی سیم کارت، پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته.

Leave a Reply

Your email address will not be published.