کد شش رقمی واتساپ

Posted on

کد شش رقمی واتساپ. پس از تکمیل، شماره شما در واتس آپ تغییر می کند، در حالی که چت های قدیمی شما به همان صورت باقی می مانند. یا اگر این کار را انجام دهد ، کد کار نمی کند.

روش فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای واتساپ طیف نیوز
روش فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای واتساپ طیف نیوز from teyfcenter.com

نه حتی خانواده، نه حتی بهترین دوستتان، هیچ کس دلیل موجهی. یکی از نمونه‌های جرایم اینترنتی، هکری است که برای دستیابی به حساب یک کاربر، خود را به عنوان یک دوست معرفی می‌کند. ممکن است گیج کننده به نظر برسد، اما pin نیز ۶ رقمی است، برای فعال سازی آن از طریق راهنمای زیر اقدام کنید:

که شماره خود را در قالب بین المللی وارد کرده اید، شامل کد کشور (یا کشور خود را از لیست کشورها انتخاب کنید ).

مشابه فرآیند ثبت نام واتس آپ، یک کد شش رقمی روی شماره جدید خود دریافت خواهید کرد. این پین، یک کد شش رقمی واتساپ است. ممکن است گیج کننده به نظر برسد، اما pin نیز ۶ رقمی است، برای فعال سازی آن از طریق راهنمای زیر اقدام کنید:

نه حتی خانواده، نه حتی بهترین دوستتان، هیچ کس دلیل موجهی.

این کد در واقع همون کد شش رقمی هست که وقتی می خواید وارد حساب کاربریتون بشید واتس اپ برای شما از طریق پیامک ارسال می کنه، و اگر این کد در دسترس هر کسی قرار بگیره اون به راحتی می تونه وارد حساب کاربری شما. کد تایید 6 رقمی واتس اپ را برای افراد ارسال نکنید. در این تنظیمات در صورتی که شخص دیگری قصد داشته باشد با شماره تماس شما حساب واتساپ را روی دستگاه جدیدی فعال کند؛ نیاز به این کد شش رقمی دارد؛ البته در صورتی که بخواهید از طریق واتساپ.

پس از تکمیل، شماره شما در واتس آپ تغییر می کند، در حالی که چت های قدیمی شما به همان صورت باقی می مانند.

صبر کنید تا کد تأیید 6 رقمی روی صفحه ظاهر شود. یکی از شماره ها را انتخاب کنید. واتس اپ باید گزینه تماس با شما را به شما بدهد.

برای ایمن نگه داشتن حسابتان، کد تایید حساب را.

در نهایت گزینه disable را انتخاب. نصب واتساپ بدون کد تایید و دریافت کد تایید شش رقمی واتس آپ بدون داشتن شماره و با شماره مجازی ، برنامه شماره تقلبی برای واتساپ whatsapp code. اگر پیش از دریافت کد زمان تمام شود، گزینه درخواست تماس نمایان خواهد شد.

هرگز کد شش رقمی واتساپ را با کسی به اشتراک نگذارید:

گزینه با من تماس بگیر را انتخاب کنید تا درخواست تماس تلفنی کنید. گزینه enable را انتخاب کنید و سپس pin 6 رقمی خود را انتخاب کنید. یا اگر این کار را انجام دهد ، کد کار نمی کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.