کانال تست هوش با جواب

Posted on

کانال تست هوش با جواب. منتشر شده در دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۸. لو به خاطر نگاهش نمی‌توانست اسلحه نگه دارد.

کانال معما با جواب در واتساپ
کانال معما با جواب در واتساپ from alkalimati.com

سوالات تست هوش همراه با جواب. کدام یک از افراد حاضر در تصویر زیر از اسباب بازی فروشی دزدی کرده اند؟ فقط تیزبین ها می توانند جواب بدهند. کانال تفسیر آزمایش دکتر لاندا.

اگر این 7 سوال رو جواب بدی واقعا باهوشی!

سوالات تست هوش همراه با جواب. معما با جواب آسان ۱. در این آزمون افراد به ۷ گروه تقسیم می شوند که براساس پاسخگویی صحیح نمره هوشی به آنها داده می شود که توضیحات کامل تر در فایل وجود دارد این فایل دارای ۵ فایل شامل :

اگر جواب آزمایش هرکدام از موارد فوق را در دست دارید و سوالی در رابطه با جواب آزمایش خود یا عزیزانتان دارید و چیزی نگرانتان.

چه در خانه باشید و چه در راه، این معما‌ها ذهن شما را به خود درگیر می‌کنند و به همین دلیل می‌توانند به شما کمک کنند طور. تست ریون با جواب pdf سبیل لا “پایین” به نظر می‌رسد.

اینجا پاسخ تست رو براتون گذاشتم.

امروز برای شما در سایت کافه مغز چند تست هوش تصویری جدید آوردیم که همراه با جواب تشریحی و کامل یا به صورت عکس می باشند. این تصویر ها برای به چالش کشیدن ذهن شما طراحی و جمع آوری شده اند در ایستگاه اول ۶ نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم ۳ نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند.

معماها و تست های هوش باید همه سطوح هوش و آی کیو را در نظر بگیرند و هم شامل معمای آسان باشند

تست هوش هیجانی برادبری (eq) برای سنجش هوش ارتباطی افراد طراحی شده است. تست هوشاین هفت تا سوال خیلی سخت نیست، ولی تو زمان کم اگه بتونی هر. تست هوش تصویری با جواب.

دست لی باند شده است، بنابراین او نمی‌تواند ساعت را سرقت کند.

در این صفحه تعداد 25 سوال تست هوش تصوری به صورت گزینه ای به همراه جواب وجود دارد. اگر می خواهید بدانید که هوش هیجانی شما در مقایسه با دیگران چه وضعیتی دارد، این تست به شما اطلاعات خوبی میدهد.هوش هیجانی یا همان eq مشخص می کند که فرد تا. ظواهر و افکار مردم را تغییر می دهم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *