کارت اعتباری فیک امریکا برای گوگل پلی

Posted on

کارت اعتباری فیک امریکا برای گوگل پلی. با آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی در خدمت شما هستیم. این کارت‌ها جایگزین بسیار خوبی برای ویزا کارت مستر کارت برای خرید از استورگوگل‌پلی می‌باشد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی ۱۰۰ دلاری آمریکا
خرید گیفت کارت گوگل پلی ۱۰۰ دلاری آمریکا from giftcardcell.com

روی این وبسایت امکان تولید شماره ویزا کارت و مسترکارت به صورت رایگان وجود دارد. اولین فروشگاه خرید گیفت کارت آیتونز اپل ، گوگل پلی ، پلی استیشن ، استیم. توجه داشته باشید که این ویزا کارت ها.

پی کالاف ولی خب از گوگل پلی هم ریجنش رو بردم رو آمریکا ولی بعد که خواستم کشور کارتی که شما آورده.

اگر زبان شما فارسی است این گزینه را با عنوان استفاده از کارت هدیه میبینید. در جدول زیر چندین مثال از ویزا کارت رایگان ساخته شده آورده ایم که از طریق آن ها می توانید در ساخت اکانت به ویژه اپل ایدی وریفای شده (معتبر) استفاده کنید. درواقع اگر بعد از ردیم کد، از شما درخواست zip code شد، می توانید از طریق وب سایت ‌هایی که ارائه دهنده آدرس فیک در کشورهای مختلف هستند، یک نشانی فیک در آمریکا انتخاب کرده و سپس کد درخواستی را وارد کنید.

آموزش شارژ و خرید با گیفت کارت گوگل پلی استور آمریکا در محیط موبایل به زبان فارسی می باشد با استفاده از اندروید مجازی گیفت کارت گوگل شارژ کنید

وارد منو شده و سپس redeem را انتخاب نمایید. اولین فروشگاه خرید گیفت کارت آیتونز اپل ، گوگل پلی ، پلی استیشن ، استیم. در این صورت با توجه به این که کمپانی‌های که از آنها نام بردیم به دلیل وجود تحریم‌ها خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه نمی‌کنند، در این صورت امکان داشتن یک کارت بانکی بین المللی وجود ندارد که بخواهید برای استفاده از خدمات این وبسایت های رایگان از آن استفاده کنید.

بر روی تلفن همراه یا تبلت اندروید خود وارد فروشگاه پلی (Play Store) شوید.

این کارت‌ها بالاترین کاربرد را در خریدهای بین‌ المللی دارد. گیفت کارت 100 دلارى گوگل پلی امریکا ($25*4) google play. یکی از پرفروش ترین گیفت کارت های جهان، گیفت کارت گوگل پلی امریکا است.

همان‌طور که می‌دانید ویزاکارت و مسترکارت از جمله کارت‌های اعتباری بین المللی هستند که از سوی موسسات معتبر در آمریکا صادر می‌گردند.

با آموزش فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی در خدمت شما هستیم. این کارت‌ها جایگزین بسیار خوبی برای ویزا کارت مستر کارت برای خرید از استورگوگل‌پلی می‌باشد. بتازگی امکان پرداخت اشتراک بعضی از سرویس‌های استریمینگ آنلاین نیز از طریق استور گوگل‌پلی با استفاده از کارت گوگل پلی آمریکا نیز امکان‌پذیر شده است.

بین هر دوخط مشخصات ویزا کارت برای ثبت نام در سایت های خارجی را برای شما قرار داده ایم در صورتی که سایتی نیاز به شماره تلفن هم داشت می توانید از نرم افزارهای شماره مجازی استفاده نمایید.

گیفت کارت گوگل پلی در واقع یک کارت هدیه است که می توان از اعتبار داخل آن برای خرید کردن از گوگل پلی و یا هدیه دادن به دوستان استفاده کرد. در منو باز شده شما می توانید در میان کارت های اعتباری متفاوت، کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید. گیفت کارت گو هیچ گونه مسئولیتی در قبال بلاک شدن اکانت و یا کد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *