پیگیری کارت موتور سیکلت

Posted on

پیگیری کارت موتور سیکلت. در روش اول ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت سامانه پیگیری کارت سوخت شوید. پیگیری کارت سوخت با کد ملی امکان پذیر نیست ، ولی می توان بصورت اینترنتی با استفاده از شماره vin خودرو یا موتور سیکلت آن را پیگیری کرد.

5 راه سریع پیگیری وضعیت کارت سوخت خودرو و موتور سیکلت شوفر
5 راه سریع پیگیری وضعیت کارت سوخت خودرو و موتور سیکلت شوفر from shoofer.app

پیگیری صدور کارت از طریق شماره پلاک خودرو / پلیس بعضافه ده / پلیس+10. اگر می خواهید از آخرین وضعیت کارت سوخت هوشمند سوخت خود آگاهی داشته باشید ، لازم است به واسطه پیام کوتاه شماره وی آی ان را به شماره 1101202040 ارسال کنید. برای موتورسیکلت های صفر کارت هوشمند سوخت صادر می شود اگر هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده اید ابتدا از روش بالا استعلام بگیرید و در صورت عدم صدور کارت سوخت از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به ثبت نام کنید.

واریز هزینه صدور کارت المثنی مشخصات موتورسیکلت (هزینه تقریبی ۱۵۰ هزار ریال) اخذ تعهد کتبی از مالک ویا نماینده قانونی پرداخت هزینه مصوب جهت صدور و ارسال کارت هوشمند مشخصات موتورسیکلت

برای استفاده از این روش باید کد دستوری #193* را در گوشی خود شماره گیری. ابتدا حرف v، سپس ستاره، سپس شماره vin. پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت.

در مورد استعلام خودرو نیز ابتدا حرف V و بعد وی آی ان وارد می شود (V*Vin).

ابتدا حرف m، سپس ستاره، سپس شماره vin. پیگیری کارت خودرو یکی از مواردی است که در خرید خودرو با آن مواجه می‌شوید. موتور سواران، می توانند جهت پیگیری کارت موتور سیکلت خود، به 3 روش مراجعه به سایت رهگیری مرسولات سازمانی آجا و با استفاده از شماره پلاک موتور، ارسال کد رهگیری پستی به سر شماره 2000441، برای پیگیری کارت موتور سیکلت از طریق.

یکی از روش هایی که برای رهگیری مرسولات سازمانی نظیر شناسنامه خودرو ، پیگیری کارت ماشین ، گواهینامه ، اسناد موتورسیلکت ، کارت نظام وظیفه و.

برای موتورسیکلت های صفر کارت هوشمند سوخت صادر می شود اگر هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده اید ابتدا از روش بالا استعلام بگیرید و در صورت عدم صدور کارت سوخت از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به ثبت نام کنید. برای این که پیامک شما صحیح پاسخ داده شود باید به شکل زیر آن را ارسال کنید که عبارت اند از؛. (vin در پشت کارت خودرو درج شده است) برای گرفتن آخرین وضعیت کارت سوخت باید شماره وي آی ان (vin) کارت خودرو خود را به شماره اسمس 1101202040 ارسال کنید.

مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت.

جهت استعلام کارت هوشمند موتور سیکلت بایستی حرف m را و پس از آن ستاره و بعد vin موتور سیکلت را وارد کنید برای نمونه: برای پیگیری سند موتور سیکلت به نمایندگی فروش موتور مراجعه نمایید. یکی از روش هایی که برای رهگیری مرسولات پستی وجود دارد استفاده از کدهای دستوری ussd می باشد.

این کارت به محل سکونت مالک خودرو ارسال خواهد شد.

برای استعلام کارت هوشمند موتور سیکلت چه باید کرد؟. ابتدا حرف m، سپس ستاره، سپس شماره vin. رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ussd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *