پیام رسان ملت

Posted on

پیام رسان ملت. بهبود ارتباط شبکه‌ای و رفع باگ‌های ارسال پیام در این نسخه انجام شده است و تأخیر در ارسال پیام خدمات بانکی در این نسخه حل خواهد شد. این پیام‌رسان بومی در حال حاضر بیش از نیم میلیون نصب فعال دارد که خط رشد هواداران آن در روزهای اخیر، علی‌الخصوص بعد از.

معرفی اپلیکیشن پیام‌رسان چند رمز ارزی چت.چت
معرفی اپلیکیشن پیام‌رسان چند رمز ارزی چت.چت from way2pay.ir

پیام رسان بومی و ملی«بله» علاوه بر دو بستر اندروید و آی او اس،نسخه دسکتاپ آن نیز قابل دسترسی است، علاوه بر ارائه همه خدمات معمول یک پیام رسان از جمله گفت و گو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از. بله یک شبکه اجتماعی پیام‌رسان است که با توجه به امکاناتی که برای اشخاص و کسب‌و‌کارها فراهم کرده است، می‌تواند تبادلات مالی و غیرمالی آن‌ها را تسهیل نماید. اما در بستر اینترنت نه پیام متنی خود گوشی.این طور که شما میتوانید با استفاده از این برنامه پیام های فرستاده شده بانک ملت برای شما را.

دانلود برنامه اندروید پیام رسان ملت نرم افزار اختصاصی بانک ملت.

این پیام رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین شده است. شما می‌توانید از بله برای انتقال. ارسال پیامک‌های تراکنشی یکی از خدماتی است که سیستم‌های بانکی کشور به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

پیگیری تراکنش های ناموفق(سیام) پایانه های فروش.

به گزارش ایسنا، بانک ملی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: معاون وزیر ارتباطات با تشریح برنامه‌های مربوط به حمایت از پیام رسانهای بومی گفت: نحوه حمایت وزارت ارتباطات از پیام رسان های بومی.

به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مرتضی ترک تبریزی افزود:

در راستای تأمین هزینه‌های ارائهٔ این خدمت، هر یک از بانک‌های کشور سیاست‌های خاص خود را در پیش گرفته‌اند. پیام رسان یکی از خدمات الکترونیک بانک ملت است که در ادامه نگاهی به این سامانه خواهیم داشت: بهبود ارتباط شبکه‌ای و رفع باگ‌های ارسال پیام در این نسخه انجام شده است و تأخیر در ارسال پیام خدمات بانکی در این نسخه حل خواهد شد.

این پیام‌رسان بومی در حال حاضر بیش از نیم میلیون نصب فعال دارد که خط رشد هواداران آن در روزهای اخیر، علی‌الخصوص بعد از.

نسخه اندروید و ios بله از طریق فروشگاه های مختلف اپلیکیشن قابل دانلود است. ١۴ آذر, ١٣٩۶ سه شنبه ٠٩:٣۵. حمایت از پیام رسان‌ها در حد ملی نبود.

برای استفاده از خدمات فوق باید پیام کوتاه به شماره 30003305 ارسال گردد.

نسخه وب و مولتی پلت‌فرم. نسخه جدید نرم‌افزار پیام رسان ملت با قابلیت‌های ویژه و منطبق با سیستم عامل تلفن های همراه آیفون (ios) آماده سازی شده و در دسترس مشتریان بانک ملت قرار گرفت. اما در بستر اینترنت نه پیام متنی خود گوشی.این طور که شما میتوانید با استفاده از این برنامه پیام های فرستاده شده بانک ملت برای شما را.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *