ورود به صندوق ذخیره فرهنگیان

Posted on

ورود به صندوق ذخیره فرهنگیان. با ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان می توانید از خدمات آنلاین. سامانه صورت وضعیت اعضاء موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان.

اختصاص سهام ترجیحی شرکت‌ها به فرهنگیان پایگاه اطلاع
اختصاص سهام ترجیحی شرکت‌ها به فرهنگیان پایگاه اطلاع from diyarmirza.ir

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یک نهاد غیر دولتی در سال 1374 با هدف ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان در زمان بازنشستگی، از طریق تشویق و ترغیب ایشان به مشارکت فعال در فعالیت‌های اقتصادی، بازار سرمایه و ایفای نقش پر رنگ. آیا ورود صندوق ذخیره فرهنگیان به بورس به نفع فرهنگیان است؟. محمد هاشم رکن، در خصوص تغییر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد:

شماره تماس امور اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در نشستی که در نمایشگاه بانک بیمه و بورس کیش برگزار شد گفت: در این اطلاعیه خطاب به اعضای فعلی و پیشین موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان آمده است: در حال حاضر نزدیک به ۶۵۰ شرکت در بورس و فرابورس تهران پذیرفته شده و فعال هستند، از این رو یکی از اهداف و اولویت های.

صندوق ذخیره فرهنگیان باید رسالت خود را انجام دهد و آن هم حفظ شأن و منزلت معلمان است.

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یک نهاد غیر دولتی در سال 1374 با هدف ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان در زمان بازنشستگی، از طریق تشویق و ترغیب ایشان به مشارکت فعال در فعالیت‌های اقتصادی، بازار سرمایه و ایفای نقش پر رنگ. شماره تماس امور اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان: عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از حقوق نجومی 73 میلیونی مدیرعامل شرکت پتروشیمی دنا از زیر مجموعه های صندوق ذخیره فرهنگیان.

با توجه به سیاست‌گذاری‌های این موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس که مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است و جهت آمادگی برای.

با ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان می توانید از خدمات آنلاین. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز چهارشنبه 27 بهمن ماه 1400 در پی بازدید از صندوق ذخیره فرهنگیان نشستی با حضور جواد نوری مدیرعامل، معاونان و برخی از مدیران این مجموعه داشت و طی آن، ضمن تبریک ورود به چهل و چهارمین سالگرد پیروزی. نایب ‌رئیس هیات‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه در مالکیت صندوق ذخیره هیچ ابهامی وجود ندارد، تصریح کرد:

سامانه صورت وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان. آیا ورود صندوق ذخیره فرهنگیان به بورس به نفع فرهنگیان است؟. روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

ورود به سایت جدید صندوق ذخیره فرهنگیان اینجا کلیک کنیدWww.szf.ir.

در صورتیکه قصد خرید کالا دارید به آدرس ذیل مراجعه کنید. اصلاحات لازم بر روی اساسنامه مؤسسه بر مبنای منویات مجلس شورای اسلامی در بند «ک» تبصره ۱۲ انجام شده و در تیر ماه سال جاری. به اطلاع اعضای فعلی و سابق موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان می‌رساند؛ با توجه به سیاست‌گذاری‌های موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس که مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است، و جهت آمادگی برای برنامه‌ریزی‌های.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *