واتساپ جی بی قرمز

Posted on

واتساپ جی بی قرمز. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از امکانات مختلفی برخوردار شوید که نمی توانید در برنامه رسمی whatsapp از آنها استفاده نمایید. دارای مخفی و پنهان کردن آخرین زمان بازدید;

Gbwhatsapp Plus واتساپ جی بی جدید دانلود جی بی واتساپ
Gbwhatsapp Plus واتساپ جی بی جدید دانلود جی بی واتساپ from ansuydffius.blogspot.com

واتساپ جی بی اپلیکیشنی است که از سوی کمپانی gbwa ساخته و پشتیبانی می شود. بیش از ۲ میلیارد نفر در بیش از ۱۸۰ کشور جهان برای ارتباط با دوستان و خویشان خود، در هر زمان و هر مکان از واتساپ استفاده می کنند. این نسخه از واتس آپ به رنگ قرمز درست شده که میحط برنامه را به رنگ قرمز تبدیل میکند همچنین داری شکلک های جدیدی هست که میتوانید استفاده کنید همچنین این نسخه همانند جی بی واتساپ و اوجی واتساپ امکاناتی دارد که میتوانید استفاده کنید هم.

سپس رمز خود را وارد کنید.

دانلود جی بی واتساپ3 فارسی 9.21 gbwhatsapp3 آپدیت جدید برای اندروید واتساپ جی بی اپلیکیشنی است که از سوی کمپانی gbwa ساخته و پشتیبانی می شود. امکان قرار دادن رمز عبور در برنامه برای ورود به واتس آپ

دانلود و آموزش کار با جی بی واتساپ :

دانلود واتساپ قرمز whatsapp red ورژن 2.19.17 اندرویدی اندروید » واتساپ دانلود واتساپ قرمز whatsapp red واتساپ جی بی رنگی واتساپ […] Gb whatsapp می تواند در شرایطی. دانلود جی بی واتساپ فارسی 9.21 gbwhatsapp آپدیت جدید برای اندروید gbwhatsapp ارتباطات ، برنامه اندروید

یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات وجود دارد و نیازی نیست.

نسخه 6.50 این برنامه را از لینک زیر دانلود و نصب کنید. Gbwhatsapp واتساپ جی بی نام نرم افزار مود شده و عالی برای ساخت دو اکانت واتساپ روی گوشی و تبلت های اندروید می باشد. واتساپ رایگان بوده و سیستم تماس و پیام‌رسانی مطمئن، ساده و امن است که در.

با دانلود واتساپ جی بی یک کپی از واتس آپ می باشد و توسط آن قادر می باشید با یک شماره دیگر اکانت دوم خودتان را.

واتساپ جی بی قرمز whatsapp red ورژن 2.19.17 اندرویدی. ویژگی های جی بی واتساپ پلاس gbwhatsapp plus اندروید : قابلیت ها و امکانات اصلی واتساپ جی بی.

این صفحه از سایت مینی روید را برای دریافت آپدیت‌های بعدی و دانلود واتساپ فراموش نکنید.

جی بی واتس اپ یک نسخه غیر رسمی از برنامه واتس اپ اصلی می باشد که با استفاده از آن می توان برخی امکانات کاربردی و جدید از جمله توانایی استفاده از چند اکانت واتس اپ به طور همزمان را در اختیار داشت. دانلود gb whatsapp مخصوص پردازنده arm64. جی بی واتساپ 2019 به شما امکان شخصی سازی ظاهر برنامه و ساخت پوسته دلخواه یا انتخاب آن از میان تعداد زیادی پوسته پیش فرض را می‌دهد؛ همچنین شما می‌توانید آیکون برنامه را نیز تغییر دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *