واتساپ جی بی آبی

Posted on

واتساپ جی بی آبی. واتساپ جی بی اپلیکیشنی است که از سوی کمپانی gbwa ساخته و پشتیبانی می شود. اکنون به file manager بروید.

دانلود جدیدترین نسخه واتساپ به همراه واتساپ جی بی 2019
دانلود جدیدترین نسخه واتساپ به همراه واتساپ جی بی 2019 from magerta.ir

در سه خط جی بی واتساپ علاوه بر خود تنظیمات و امکانات واتساپ معمولی ، ویژگی هایی همچون خود تنظیمات ویژه ی واتساپ جی بی ، ریست جی بی واتساپ و پیام دادن به شماره ی ناشناس برای شما فراهم شده که ما تک تک این ویژگی ها را به شما اموزش میدهیم امکان شخصی سازی مسنجر مانند تغییر فونت، اندازه و رنگ عناصر هم چنین امکان ارسال. در نسخه اصلی واتساپ تنها می‌توانید ویدیو‌هایی با حداکثر حجم ۱۶ مگابایت ارسال کنید، ولی در نسخه جی بی امکان ارسال ویدیوهایی با حجم ۵۰ مگابایت وجود دارد از طرفی این محدودیت برای ارسال فایل‌های صوتی هم وجود دارد و اگر کلیپ صوتی شما بیشتر از ۱۶ مگابایت باشد نمی‌توانید آن را.

دانلود و نصب جی بی واتساپ جدید فارسی جدیدترین نسخه 17.40 Gbwhatsapp 2020 و واتس آپ جی بی 3 و آبی.

با دانلود نسخه جدید واتساپ پلاس یا جی بی واتساپ آبی فارسی ۲۰۲۲ از امکانات زیر بهره مند خواهید شد: جدیدترین بروزرسانی و آپدیت واتساپ جیبی جدید فارسی اندروید و ابی. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از امکانات مختلفی برخوردار شوید که نمی توانید در برنامه رسمی whatsapp از آنها استفاده نمایید.

واتساپ آبی جی بی Whatsapp Plus Farsi 9.11 واتساپ آبی جی بی Whatsapp Plus Farsi 9.11.

امکان شخصی سازی مسنجر مانند تغییر فونت، اندازه و رنگ عناصر هم چنین امکان ارسال. حذف تیک آبی هنگام مکالمه مخفی نمودن آنلاین بودن ( حالت روح ) ضبط کردن مخفیانه مخفی کردن تایپ کردن امکان ارسال رسانه تا حجم 1 گیگابایت;

از قسمت Account گزینه Privacy را بزنید.

بروزرسانی بر اساس نسخه رسمی واتساپ; دانلود یو واتساپ فارسی نسخه جدید yowhatsapp. چگونه از جی بی واتساپ به واتساپ اصلی بدون حذف شدن فایل ها و چت ها برگردیم؟.

واتساپ اصلی را نصب کنید.

آمار نمایش افراد برای گروه بیش از ۲ میلیارد نفر در بیش از ۱۸۰ کشور جهان برای ارتباط با دوستان و خویشان خود، در هر زمان و هر مکان از واتساپ استفاده می کنند. واتساپ جی بی اپلیکیشنی است که از سوی کمپانی gbwa ساخته و پشتیبانی می شود.

جی‌بی واستاپ نسخه Ios ندارد، به همین دلیل دارندگان آیفون می‌توانند از خود واتساپ برای اینکار اقدام کنند.

واتساپ جی بی قرمز.امکان حذف پیام های ارسال شده یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات. اگر از جدیدترین نسخه جی بی واتساپ استفاده می کنید و می خواهید دوباره با همه چت ها به برنامه اصلی برگردید، می توانید مراحل زیر را انجام دهید: با دانلود جی بی واتساپ با وضعیت ۷ دقیقه ای برای گوشی اندروید خود می توانید به جای یک حساب چندیدن حساب واتساپ gb داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *