نقشه متروبوس استانبول

Posted on

نقشه متروبوس استانبول. نقشه مترو استانبول سال ۲۰۱۹ و راهنمای کامل گردشگری با مترو ترکیه. اما اگر مایل به دریافت نقشه کامل و راهنمای استفاده از آن.

معرفی ایستگاه های متروبوس استانبول و دسترسی آنها به مترو
معرفی ایستگاه های متروبوس استانبول و دسترسی آنها به مترو from turkeyportal.co

برای دیدن نقشه و عکس ها در اندازه بزرگتر روی عکس ها کلیک. ایستگاه مهم بعدی گایرت تپه هست که علاوه بر تقاطع با متروبوس شما رو نزدیک مرکز خرید زورلو پیاده میکنه. متروبوس استانبول همانند سایر وسایل نقلیه دارای نقشه است.

این درحالی است که حدود 253 میلیون نفر در سال 2016 با متروبوس جا بجا شده اند.

پین‌تاتی در سفر به استانبول همراه شماست و نقشه استانبول را مثل کف دستش بلد است. هرکس با استفاده از استانبول کارت ، به راحتی می تواند از خدمات متروبوس استفاده نماید. با مطالعه نقشه متروبوس استانبول می‌توانید به سادگی مسیر خود را در نقشه بیابید.

می توانید از نقشه رایگان زیر برای نقشه Metrobus استانبول استفاده کنید:

به مرور زمان نقشه‌های دیگر نیز برای دانلود رایگان اضافه خواهد شد مترو استانبول به همراه اطلاعات ضروری حمل و نقل در استانبول. متروبوس در واقع همان مسیرهای تندرو اتوبوسرانی در استانبول است که نمونه‌ی آن را با نام brt در ایران استفاده می‌کنیم.

استانبول دارای ۳ خط مترو فعال است که با دانستن در مورد این ۳ خط میتوانید مانند یک شهروند استانبولی از امکانات جابه جایی در این شهر استفاده کنید و خیلی راحت به مناطق مختلف استانبول سفر کنید.

نام های ایستگاه مترو ایستگاه های مترو استانبول و خطوط متروبوس ایستگاه های متروبوس مسیر زمانی تراموا آنتالیا و برنامه کرایه متروبوس، یک سرویس حمل و نقل عمومی سریع و بدون ترافیک مسافر در استانبول است. نقشه مترو استانبول و معرفی خطوط مترو استانبول.

دانلود نقشه متروبوس استانبول نقشه متروی استانبول ⭐ قیمت و ایستگاه های مترو استانبول نقشه مترو استانبول و معرفی ایستگاه های آن به زبان فارسی 00905537124401

نقشه مترو استانبول، نقشه خطوط اتوبوس استانبول، نقشه متروبوس و سایر مسیرها را نیز می توانید با تفکیک ادامه مطلب… بسیاری از شهروندان در روزهای میانی هفته ترجیح می. اندروید یا ios _ i̇ stanbul ula ş ım.

راهنمای سفر ۳ روزه به استانبول.

نقشه خطوط مترو، متروبوس و تراموا استانبول reviewed by پارس ترکان on sep 24 rating: نقشه مترو استانبول سال ۲۰۱۹ و راهنمای کامل گردشگری با مترو ترکیه. می‌توانید خطوط فعلی مترو و متروبوس استانبول، متروبوس بیلیکدوزو، سیستم ریلی، خط فرودگاه آکسارای، ایستگاه‌های مترو و متروبوس شهرداری کلان‌شهر استانبول، طرح‌های خط مترو استانبول را در زیر بیابید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *