ناتوس

Posted on

ناتوس. پس از ثبت‌نام در ساعت و سطح درخواستی پیامکی شامل لینک ورود به سامانه مدیریتی دوره‌های سایبرتاک ارسال می‌گردد. کلاس‌های آموزش از راه دور سایبرتاک، آموزش زبان انگلیسی در جلسات آفلاین و آنلاین؛ با هر سطحی که شروع می‌کنید، با آموزش و برنامه‌ریزی ما مهارتتان را بالا ببرید!

شامبو للشعر الجاف و منع تساقط الشعر شامبو بزيت الأرغان
شامبو للشعر الجاف و منع تساقط الشعر شامبو بزيت الأرغان from natusskin.com

راه اول راه اول این است که به یکی از خودپردازهای بانک کشاورزی مراجعه کرده و و گزینه فعال‌سازی رمز دوم را انتخاب کنید. دانشجوی گرامی در صورت فراموش کردن رمز عبور دکمه رمز عبور خود را فراموش کرده ام را کلیک نمایید.; پس از ثبت‌نام در ساعت و سطح درخواستی پیامکی شامل لینک ورود به سامانه مدیریتی دوره‌های سایبرتاک ارسال می‌گردد.

سیستم مدیریت آموزش موسسه سفیر گفتمان.

کاربران بانک کشاورزی هم برای فعال‌سازی رمز پویا دو راه دارند: کلاس‌های آموزش از راه دور سایبرتاک، آموزش زبان انگلیسی در جلسات آفلاین و آنلاین؛ با هر سطحی که شروع می‌کنید، با آموزش و برنامه‌ریزی ما مهارتتان را بالا ببرید! راه اول راه اول این است که به یکی از خودپردازهای بانک کشاورزی مراجعه کرده و و گزینه فعال‌سازی رمز دوم را انتخاب کنید.

واحد رودهن آدرس: رودهن، بلوار امام خمینی، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک، جنب تالار درسا

Get more done with the new google chrome. دانشجوی گرامی لطفا برای عضویت در سایت، مشخصات خود را فارسی وارد نمایید. سامانه‌ی ناتوس آموزشگاه زبان سفیر، مدیریت اطلاعات کلیه امور و فعالیت‌های هر زبان‌آموز از بدو ورود، یعنی ثبت‌نام جهت آزمون تعیین سطح تحصیلی و ثبت‌نام در کلاس زبان انگلیسی را تا پایان راه یعنی فارغ‌التحصیلی در بر.

• Natoos.com Receives Approximately 2.3K Visitors And 16,330 Page Impressions Per Day.

انتخاب دوره آموزش از راه دور در سیستم ناتوس مرحله سوم: سیستم مدیریت آموزش موسسه سفیر گفتمان. دانشجوی گرامی در صورت فراموش کردن رمز عبور دکمه رمز عبور خود را فراموش کرده ام را کلیک نمایید.;

پس از ثبت‌نام در ساعت و سطح درخواستی پیامکی شامل لینک ورود به سامانه مدیریتی دوره‌های سایبرتاک ارسال می‌گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *