میمیرم برات به زبان ترکی استانبولی

Posted on

میمیرم برات به زبان ترکی استانبولی. تو خیلی شیرینی.i̇ch bin in dich ferliebt. به نمونه‌هایی از دلم برات تنگ شده نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید.

میمیرم برات به زبان ترکی تبریزی
میمیرم برات به زبان ترکی تبریزی from alkalimati.com

زبان ترکی استانبولی را از طریق سریال در 3 ماه. دانلود آهنگ خاطره انگیر میمیرم برات از مسعود جلیلیان. یئنی ایل سنه یئنی اوغورلار گتیرسینیئنی ایلده سنه خوش آرزولارو بو آرزولارینین حایاتا کئچمه سینی آرزولاییرام.سال نو مبارک ، توی سال جدید برات آرزوهای خوبو رسیدن تو به این.

دلم برات تنگ شده.Ohne Dich Sterbe Ich.

اگر شما هم از دوستداران زبان ترکی استانبولی هستید و از سریال ها و فیلم ها وموزیک ها و برنامه های ترکی لذت میبرید، به احتمال زیاد دوست دارید تا مکالمات ردو بدل شده بین بازیگران فیلم ها. مترجم فارسی به ترکی استانبولی مورد نیاز است که با ادبیات ترکیه آشنا بوده و به متنهای محاوره‌ای آن مسلط باشد. من بدون تو میمیرم.du bist sehr süss.

پیشنهاد می گردد برای یادگیری موثر این آموزش حداقل روزانه یکبار با مراجعه به این صفحه فایل صوتی.

میمیرم برات به زبان ترکی تبریزی. یئنی ایل سنه یئنی اوغورلار گتیرسینیئنی ایلده سنه خوش آرزولارو بو آرزولارینین حایاتا کئچمه سینی آرزولاییرام.سال نو مبارک ، توی سال جدید برات آرزوهای خوبو رسیدن تو به این. تو خیلی شیرینی.i̇ch bin in dich ferliebt.

Sen Benim Aşk Bahçemin Solmayan Tek Gülüsün.

با استفاده از تبریک عید به زبان استانبولی، شما می‌توانید با دوستان ترک زبان‌تان ارتباط برقرار کنید و به گونه‌ای جذاب و گیرا عید نوروز را تبریک بگویید. من ۱۴ سالمه عاشق عایشه گل و اهنگاشم عالی میخونه فقط بخاطر عایشه خانم زبان ترکی رو یاد گرفتم و در سال های اینده به ترکیه میام.görmeyi umuyoruz😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 من به خاطر تو زنده ام.

به نمونه‌هایی از پتو نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید.

زبان ترکی استانبولی را از طریق سریال در 3 ماه. عشق جاودانه یا عشق ابدی.du bist mein schatz. شما می توانید از این جملات زیبا ترکی به عنوان کپشن پشت و یا حتی بیو اینستا و بیو.

کتاب ۷۰صفحه ای که داستان کوتاه است باید به ترکی استانبو…

من همیشه برای زبان آموزام این مثال را میزنم که اگر میخواهید هر زبانی را مثل زبان مادری صحبت بکنی باید مثل یک بچه ای باشی که تازه به دنیا اومده. مکالمات به هم نزدیک هستند اما با اصطلاحات و جملات متفاوتی ساخته شده اند. بررسی 'پتوترجمه‌ها به ترکی استانبولی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *