مونا بانکی پور

Posted on

مونا بانکی پور. Mona bankipour) هنرمند ایرانی، متولد دهه 1350 در تهران است. مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که.

ویدیو پرشن وی علت بازی نکردن مونا بانکی پور همسر سابق
ویدیو پرشن وی علت بازی نکردن مونا بانکی پور همسر سابق from film.persianv.com

مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی عکس هایی را از خود با استایلی مردانه منتشر کرد. همچنین او سابقه فعالیت در عرصه بازیگری و کارگردانی دارد. مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که.

بیوگرافی مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی.

مونا بانکی پور پس از مدت کوتاهی از امین حیایی جدا شد و امین حیایی با نیلوفر خوش خلق ازدواج. مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه پسرش دارا حیایی، در اکران فیلم شعله حضور یافت. وی همسر اول امین حیایی هنرمند مشهور است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به.

مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی بوده است.

Mona bankipour) هنرمند ایرانی، متولد دهه 1350 در تهران است. مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی عکس هایی را از خود با استایلی مردانه منتشر کرد. مونا بانکی پور به ورزش علاقه.

مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه.

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است. او به واسطه همسر معروفش به شهرت زیادی رسیده است و خیلی از مردم ایران او را می شناسند. او سابقه بازیگری و کارگردانی نیز دارد.

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بازیگر ایرانی است و مادر پسر امین حیایی دارا است که در خانواده پدرش و به همراه با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است. مونا بانکی پور (به انگلیسی: مونا بانکی پور خواب و بیدار همانطور که می دانید در حال حاضر امین حیایی با همسرش نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که.

مونا بانکی پور یکی از چهره هایي که شاید برای شما. علی زمانی چهارشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۹. همچنین او سابقه فعالیت در عرصه بازیگری و کارگردانی دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *