مونا بانکی پور در خواب و بیدار

Posted on

مونا بانکی پور در خواب و بیدار. عکس های مونا بانکی پور مادر دارا حیایی پسر امین حیایی در سریال از سرنوشت. مونا بانکی پور در نقش شیرین (همسر علی جلالی) در این سریال حضور داشته است.

امین حیایی در آغوش همسر اولش / عکس
امین حیایی در آغوش همسر اولش / عکس from patoghonline.com

مونا بانکی پور متولد 7 خرداد 1355 در تهران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است.او همسر سابق و اول امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا. مونا بانکی پور خواب و بیدار. مونا بانکی پور خواب و بیدار

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مونا بانکی پور بازی در سریال خواب و بیدار بوده است.

از اثر هنری بانکی پور در بازی در سریال «خواب و بیدار» «مهدی فخیم زاده» به یادها مانده که نقش همسر «دانیال حکیمی» را بازی می‌کرد. بیوگرافی مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی. او همچنین، در فیلم سینمایی «خانه‌ای در شن» هم بازی داشته است.

این بازیگر کشورمان درباره علت این دوری گفت :

خانم بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال 1381 در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. گفتنی است مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بود و آنها یک فرزند به نام دارا دارند. Mona bankipour) هنرمند ایرانی، متولد دهه 1350 در تهران است.

سپس در فیلم خانه ای در شن سال 82 نیز حضور داشت، اما بعدها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

مونا بانکی پور سال 1380 سریال خواب و بیدار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را. مادرش فرزانه داوری و پدرش امیر همایون بانکی پور می باشد. اما جالب است بدانید که این بازیگر خوش قیافه ی سینما قبل از آشنایی با نیلوفر خوش خلق، یک بار ازدواج کرده بوده است و همسرش نیز مونا بانکی پـور بوده است.

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بازیگر ایرانی است و مادر پسر امین حیایی دارا است که در خانواده پدرش و به همراه با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

عکس های مونا بانکی پور مادر دارا حیایی پسر امین حیایی در سریال از سرنوشت. از اثر هنری بانکی پور در بازی در سریال «خواب و بیدار» «مهدی فخیم زاده» به یادها مانده که نقش همسر «دانیال حکیمی» را بازی می‌کرد. خواب و بیدار سریالی است به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم‌ زاده محصول سال 1380 است که از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت.

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است.

مونا بانکی پور مدت ها در خارج از کشور زندگی کرد و این باعث کم کاری او در سینما و تلویزیون ایران شد. از مهم ترین فعالیت های او در بازیگری می توان به حضور مونا بانکی پور در خواب و بیدار اشاره کرد. از اثر هنری بانکی پور در بازی در سریال «خواب و بیدار» «مهدی فخیم زاده» به یادها مانده که نقش همسر «دانیال حکیمی» را بازی می‌کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *