موبوگرام قدیمی

Posted on

موبوگرام قدیمی. اگر از پیامرسان هایی مثل تلگرام و یا واتساپ استفاده کرده باشید احتمالا بارها نام اپلیکیشن موبوگرام را شنیده اید. و در این راستا پی سی پلاس ، موبوگرام کامپیوتر.

دانلود موبوگرام اصلی با حالت روح ضد فیلتر (رایگان
دانلود موبوگرام اصلی با حالت روح ضد فیلتر (رایگان from br.pinterest.com

موبوگرام رایگان قدیمی با حالت روح mobogram یکی ار نسخه های غیر رسمی تلگرام ضدفیلتر است که بسیار پرطرفدار و دارای امکانات زیادی است که توسط تیم هانیستا طراحی و توسعه یافته است. در آپدیت موبوگرام اخیراً شاهد امکان مرتب سازی مخاطبین بر اساس آخرین بازدید بودیم. دانلود آخرین نسخه موبوگرام:دانلود موبوگرام اصلی

برای دانلود ورژن قبلی تلگرام روی عکس کلیک نمایید.

دانلود آخرین نسخه موبوگرام:دانلود موبوگرام اصلی هم اکنون میتوانید جدیدترین نسخه نرم‌ افزار. موبوگرام قدیمی ترین برنامه ی غیررسمی تلگرام است که از api های اصلی استفاده میکند و توسط تیم برنامه نویسی هانیستا برای اندروید عرضه شده است.

موبوگرام رایگان قدیمی با حالت روح Mobogram یکی ار نسخه های غیر رسمی تلگرام ضدفیلتر است که بسیار پرطرفدار و دارای امکانات زیادی است که توسط تیم هانیستا طراحی و توسعه یافته است.

از دیگر قابلیت های عالی موبوگرام قدیمی به شمار می رود. یکی از ویژگی های جذاب موبوگرام حالت روح است؛ یعنی شما با فعال کردن این گزینه و آنلاین بودن، برای مخاطبان. دانلود اولین نسخه موبوگرام اندروید;

دانلود نسخه قدیمی تلگرام Telegram 3.5.1 برای اندروید 2.3 و بالاتر.

دانلود موبوگرام قدیمی با حالت روح mobogram دوم سوم (اصلی هانیستا) دانلود هاتگرام hotgram برای اندروید نسخه قدیمی و جدید نصب هاتگرام با حالت روح. به علت متن باز بودن تلگرام و محبوبیت فراوان این پیام رسان در سراسر دنیا به خصوص ایران، شاهد مشاهده نسخه های غیررسمی فراوانی از این پیام رسان مانند موبوگرام و تلگرام طلایی هستیم که نسبت به نسخه اصلی دارای امکانات بیشتری هستند؛ با این وجود اکثر نسخه های غیررسمی تلگرام دارای.

دانلود ورژن جدید موبوگرام Mobogram برای اندروید.

چهارم , دانلود موبوگرام قدیمی با حالت روح , موبوگرام برای کامپیوتر , موبوگرام دسکتاپ , موبوگرام فارسی , هک موبوگرام , دانلود موبوگرام ضد فیلتر. Mobogram اپلیکیشن موبوگرام نام یکی دیگر از جدید ترین برنامه های غیر رسمی تلگرام موجود در فضای مجازیست. نرم افزار موبوگرام توانست با توجه به قابلیت ها و امکانات زیاد و متنوعی که داشت ، کاربران زیادی از جمله ،.

دانلود نسخه قدیمی موبوگرام با حالت روح;

دانلود تلگرام قدیمی برای اندروید 2.3 و بالاتر. پس از هشدار مدیرعامل تلگرام به توسعه دهندگان این برنامه و تهدید به عدم سرویس دهی و از کار افتادن برنامه آنها در صورت وجود قابلیت روح، این قابلیت در نسخه‌های بعدی موبوگرام دیگر وجود ندارد؛ اما. بنابرین سرویس موبوگرام در جدیدترین آپدیت خود امکان حالت روح را غیرفعال کرد به طوری که در کافه بازار و سایر مارکت های اندرویدی دیگر شما نمی توانید از این نسخه استفاده کنید اما در نسخه های قدیمی موبوگرام این امکان هنوز کماکان سالم می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.