متن سالگرد مادربزرگ

Posted on

متن سالگرد مادربزرگ. الحق که درست می گفتند، هیچ غذایی به خوشمزگی دستپخت مادر نمی شود، حتی اگر در بهترین و لوکس ترین رستوران شهر سرو شده باشد. ناگهان رفت از برم، هرگز نباشد.

پروفایل مادربزرگ عزیزم روحت شاد ️ پست روزانه
پروفایل مادربزرگ عزیزم روحت شاد ️ پست روزانه from prooz.ir

خندان لب و با میل و رضا می میرند. مادرم، رفتنت واقعیت تلخی است، نبودنت هر روز بر سرم. و خوب از این میهمان جدید پذیرایی.

نوشته شده توسط مدیر · در ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹.

متن زیبا درباره دلسوزی مادر بزرگ. سنگ اجل آسان تر از چیزی کـه فکر می‌کنیم. متن ادبی برای سالگرد پدر عزیزم | سالگرد فوت پدربزرگ.

متن زیبا برای سالگرد فوت مادربزرگ.

چه سخت است فراق کسی که یاد و. سالگرد مادربزرگم نزدیکه + پروفایل سالگرد مادربزرگ باز واسۀ مادربزرگ تنگه دلم تنگه دلم تحملم سر اومده فک نکن از سنگه دلم مرا در غم درگذشت مادربزرگ مرحومتان شریک بدانید، ازخداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار دربهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگاربی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم بخضوض پدر/مادر گرامی‌تان همراه با سلامتی وحسن عاقبت‌شان خواهانم.

انالله و انا الیه راجعون خبردار شدیم که (……) به رحمت خدا رفت آرزو میکنیم که وسعت صبر.

و امیدوارم که دعاهام شما را تسکین (بخشه) و باعث تعجیل سفر روحش به بهشت شود. درخت غم بـه جانم کرده ریشه. مردان خدا چه با صفا می میرند.

عزیزان قدر یک دیگر بدانید.

یک سال می‌گذرد و می‌سوزیم و به هر جا می‌نگریم، خاطره‌ای از تو در خیال ما شکل می‌گیرد؛ یک سالی است که سنگ صبور خود را از دست داده‌ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی‌یابیم. چه سخت است فراق کسی که یاد و روحش همیشه در کنار ماست و او خود نیست. متن پیام تبریک مادربزرگ (مامان بزرگ) شدنت مبارک به مادربزرگ های دوست داشتنی سرگرمی بوسیله سارا محمدی به روز رسانی شده در آذر 11, 1398 0

مادربزرگ مثل مدادیست که هر روز تراشیده شدن و کوچک شدنشو میبینیم و حس میکنیم تا وقتی که تموم بشه و پدر مثل خودکاریست که هرچقدر هم که باهاش بنویسیم تغییری در ظاهرش احساس نمیشه چون از درون خالی میشه ، فقط یه روز باخبر میشیم که دیگه نمینویسه.

با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند. متن زیبا برای سالگرد فوت مادر بزرگ. و خوب از این میهمان جدید پذیرایی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *