متن زیبا برای دعوت به مهمانی خانوادگی

Posted on

متن زیبا برای دعوت به مهمانی خانوادگی. هر وقت گم می کنم ؛ راهم را ، آسمان را ، حتی خودم را. با سلام و تقدیم احترام به اطلاع حضرتعالی می رساند مجلسی به مناسبت چشم و هم چشمی.

مدل های آماده کارت تبریک تولد کودکان
مدل های آماده کارت تبریک تولد کودکان from www.topnaz.com

به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیش بردن اهداف درمحیط کار تقدیم می‌دارم. قطعا برای این دوستان باید سنگ تموم گذاشت و من قصد دارم یک مهمانی دوستانه برگزار کنم و توی اون شما عزیزان رو دعوت کنم که تشریف بیارید و توی این دورهمی شرکت کنید که دلامون به هم نزدیک تر بشه و بیش از قبل همدیگه رو دوست داشته باشیم. در ادامه ۳ نفر از اعضا متن ادبی و شعر ی را که خودشان سروده بودندرا به خانم یوسف نژاد تقدیم نمودند.

پشت‌نویسی کارت عروسی برای دعوت کردن از خانواده‌ها به همراه فرزند یا فرزندانشان:

و مهر حوا را به دل. عاشقان راه تشکر کردنشان را فدا شدن می بینند. هر وقت شک می کنم ؛ به عشق ، به خنده ، به مهر ، به گرما ، حتی به خاک.

یک کیک کوچک اما یک دل بزرگ پر از عشق یک میزبان کوچک که شما را به جشن تولدش دعوت می کند.

سپاسگزار شما در زندگی خود هستم که اندیشیدن را به من آموختید نه اندیشه‌ها را. امیدواریم استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین لازم نیست در دعوت دوستان‎تان، همسرشان را هم دعوت کنید چون همسر دوست‎تان اگر آشنا نباشد کسی را در مجلس نمی‎شناسد.

باعث خوشحالی من هست که همه شما عزیزانم را به جشن تولد 30 سالگی همسر دوست داشتنی ام، سوزانا، دعوت کنم.

بهترین متن پیامک افتتاحیه، دعوتنامه ، تبریک برای کافه، فروشگاه، مزون لباس و باشگاه به شما کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را قوی شروع کنید. جملات زیبا برای کارت دعوت. مجلس مهمانی به صرف میوه و شیرینی و شام راس ساعت 19 در منزل مان برگزار میگردد.

یکی از دوستان خوبِ «ویراستاران» از ما خواست که برای پویشی خیریه، جمله‌های زیبا درباره کمک و کار خیر بنویسیم.

پروانه برای قدردانی از شمع در اتشش آب می شوند. ما یه جشن و ناهار کوچک برای خانواده و دوستان در خانه مان در تاریخ. خانه/نامه نگاری/ نمونه متن کارت دعوت برای مهمانی.

یک بلوز خیلی شیک را با شلوار جین بپوشید یا یک شلوار فلانل ( نوعی پارچه پشمی ) خاکستری را با تاپ ابریشمی ست کنید.

متن کارت دعوت برای مهمانی شام. دعوت کن از سرچشمه ها، گلپونه ها رو از دشت ها از دره ها، بابونه ها رو بسپار بارون رو سر ما گل بریزه «بادا مبارک» از لب بلبل بریزه خورشید باشه، ابر باشه، ماه باشه هر غنچه ای با جشن ما همراه باشه بفرست این شعر و به هر کس آشناته باید پر شادی کنیم این خونه هارو بدین‌وسیله از جنابعالی دعوت می‌شود تا در….مین جلسه.…………که به منظور بررسی و پیگیری مصوبات جلسه دوم و همچنین ارائه گزارش و بررسی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *