مادر کامران تفتی در وقتشه

Posted on

مادر کامران تفتی در وقتشه. کامران تفتی از بازیگران مشهور ایرانی. او یک برادر به نام کیوان هم دارد.

کامران تفتی و همسرش بیوگرافی و عکس های “کامران تفتی”
کامران تفتی و همسرش بیوگرافی و عکس های “کامران تفتی” from photokade.com

وی یک برادر کوچکتر از خود به نام کیوان دارد و. کامران تفتی در برنامه وقتشه فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد ک فعالیت اش را از تئاتر شروع کرد تا به.

کامران تفتی بازیگر تئاتر و تلویزیون از سن 8 سالگی در کنار پدرش نخستین نقش خود را در تئاتر داشته است.

کامران تفتی را تا کنون در قالب بازیگری و هنرپیشگی دیده ایم این بار قرار است مجری برنامه تلویزیونی جالبی با نام وقتشه از شبکه نسیم شود در ادامه با ویژگی های این برنامه تلویزیونی ا زبان تهیه کننده آن آشنا خواهید شد. صحبت های عجیب و جنجالی مادرشوهر درباره عروس خود در برنامه زنده تلویزیونی! اما تهیه‌کننده «وقتشه» به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت که کامران تفتی در «وقتشه» جدید هم حضور دارد.

هدف اصلی برنامه «وقتشه» ترویج ازدواج آسان است که در دو موقعیت استودیو و رئالیتی.

امیرحسین مدرس و همسرش در کنار محسن قاضی مرادی و همسرش برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی تا چند روز دیگر در شبکه نسیم به گزارش خبرگزاری برنا، این برنامه از امشب (۸ مرداد ماه) آغاز و روزهای فرد ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

امیرحسین مدرس یکی از فعال ترین هنرمندان در سینما ، تلویزیون و عرصه خوانندگی است که امشب مهمان کامران تفتی در برنامه وقتشه میشود.

کامران تفتی متولد 19 فروردین 1358 در تهران ، بازیگر مجری و خواننده است. دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد. بیوگرافی کامران تفتی بازیگری را یک حرفه خونی می داند و برایش زحمات بسیاری کشیده است.

کامران تفتی در برنامه وقتشه

سری جدید «وقتشه» به همراه تماشاگران از فردا ضبط خودش را آغاز می‌کند. برنامه «وقتشه» با اجرای کامران تفتی از امشب (8 مرداد ماه) به روی آنتن شبکه نسیم می رود. کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون این روزها در قالب یک مجری در برنامه وقتشه در شبکه نسیم ظاهر شد و برنامه ای با محوریت عشق و عاشقی و ازدواج را اجرا میکند.این مجری جوان مهمان برنامه حالا خورشید شد و از.

او در زمان دانشجویی هم با کارهای دانشجویی وارد فضای تئاتر شد و با استادانی مانند حمید امجد، محمد رضایی راد، محمد چرمشیر، بهزاد فراهانی، قطب.

فصل جدید این برنامه تلویزیونی با دکور و لوکیشن متفاوت و جدیدی. ابوالفضل صفری تهیه‌کننده این برنامه پیش از این در گفتگویی با خبرنگار فرهنگی تسنیم گفته بود بعد از پایان محرم و صفر، فصل جدید. کامران تفتی بازیگر مرد ایرانی که این روزها اجرای برنامه وقتشه با موضوع ازدواج از شبکه نسیم روی آنتن دارد در برنامه حالا خورشید که مجری این برنامه جذاب رضا رشیدپور می باشد خبر داد در شرف ازدواج است و بعد از ماه محرم ازدواجش را رسمی اعلام می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *