لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 97

Posted on

لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 97. این فیلم نه تنها بهترین فیلم این فرنچایز و از برترین فیلم های کمدی سینما است، بلکه یکی از پرفروش‌ترین فیلم. فهرستی که در این مقاله آمد، به احتمال بسیار زیاد لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 99 خواهد بود.

فیلم سینمایی ایرانی خوب ببینیم بهترین فیلم‌های ایرانی از
فیلم سینمایی ایرانی خوب ببینیم بهترین فیلم‌های ایرانی از from www.namava.ir

فیلم حوض نقاشی نمرات نسبتا خوبی دریافت کرد و در جلب نظرات مثبت آنان موفق بود. داستان در مورد فردی به نام خسرو. زوج جعفری و عزتی که پیش از این یک بار دیگر در فیلم اکسیدان،که آن هم جزء فیلم های کمدی برتر ایران بود، یک زوج کمدین طلایی ارائه کرده بودند، اینجا هم بسیار موفق ظاهر شدند و فیلم چهارانگشت حامد محمدی را به خنده دارترین فیلم سینمایی در لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 97.

منوچهر محمدی تهیه‌کننده و حامد محمدی نویسنده این فیلم بودند.

فهرستی که در این مقاله آمد، به احتمال بسیار زیاد لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 99 خواهد بود. نقد فیلم مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی فیلم حوض نقاشی نمرات نسبتا خوبی دریافت کرد و در جلب نظرات مثبت آنان موفق بود.

.ولی بهترین فیلم نیست Imdb فیلم اول لیست داستان یک کارمند بانک که اشتباها محکوم به قتل و حبس ابد شده (طرف شانس آورده که تو ایران نیس وگرنه اعدام میشد) رده سنی :

یکی دیگر از بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی را می‌توان فیلم مرد عوضی دانست که روایت‌گر سوژه و قصه‌ای جذاب است که با بازی پرویز پرستویی و توانسته است به محبوبیت خوبی برسد. حوض نقاشی یکی از بهترین فیلم های ایرانی محسوب می‌شود که در سال 1391 اکران و توسط مازیار میری کارگردانی شد. ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ | اخبار سینمای ایران.

دانلود فیلم ایرانی طنز دانلود فيلم طنز ایرانی طری دانلود فیلم طریترین و برترین فیلم های طنز به فهرست مفت با لینک مستقیماً در رسانه فیلم آپ تی وی سختکوشی سینمایی را سال ۱۳۶۵ با کتابت فیلمنامه فیلم پائیزان به کارگردانی Blacklist فهرست اسود Breaking Bad خطام قطع House Of Cards دار.

این فیلم نه تنها بهترین فیلم این فرنچایز و از برترین فیلم های کمدی سینما است، بلکه یکی از پرفروش‌ترین فیلم. ابوالحسن داوودی سال‌ها بعد از کمدی «نان، عشق و موتور هزار» دوباره با «هزارپا» به حیطه کمدی برگشت. بهترین فیلم های ایرانی منتخب سال 1397 + پرفروش ترین فیلم های ایرانی 97.

پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمای ایران با درنظرگرفتن تورم رتبه نام فیلم ارزش (در ۱۳۹۸) سال ۱ اخراجی‌ها ۲:

مصادره از دیگر فیلم های کمدی ایرانی 97. زوج جعفری و عزتی که پیش از این یک بار دیگر در فیلم اکسیدان،که آن هم جزء فیلم های کمدی برتر ایران بود، یک زوج کمدین طلایی ارائه کرده بودند، اینجا هم بسیار موفق ظاهر شدند و فیلم چهارانگشت حامد محمدی را به خنده دارترین فیلم سینمایی در لیست بهترین فیلم های سینمایی طنز ایرانی 97. ۵۴٫۵ میلیارد ۱۳۸۸ ۲ هزارپا:

رضا عطاران، سارا بهرامی، جواد عزتی.

فیلم کمدی زهر مار نیز جزو بهترین فیلم های ایرانی محسوب می‌شود که می‌تواند در لیست دانلود فیلم های طنز ایرانی شما حضور داشته باشد. داستان در مورد فردی به نام خسرو. در کشور ایران نیز همانند اغلب کشورهای جهان، فیلم کمدی و طنز در صدر پرفروش ترین آثار سینمایی قرار می گیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *