لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران

Posted on

لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران. در این مطب از سایت لحظه آخر قصد داریم تا شمارا با لیستی از مراکز خرید زنجیره ای استان تهران آشنا کنیم. خیابان پروزی ابتدای خیابان افروز.

لیست شعب فروشگاه زنجیره ای شهروند در تهران نقشه و
لیست شعب فروشگاه زنجیره ای شهروند در تهران نقشه و from balad.ir

فروشگاه های زنجیره ای اتکا. محبوب‌ترین شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا شهر تهران در محله‌های منیریه ، آپادانا ، صفا ، یاخچی آباد ، حسین آباد واقع شده است. فروش به صورت عمده و محدود اجناس حراجی 2000 فروش به مشتریان عزیز.

این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های تجاری هلدینگ اتکا است که در سال‌های گذشه با ورود به بازار خرده فروشی توانسته به موفقیت چشمگیری در بازار عرضه و.

لیست هایپر مارکت های تهران. پاکدشت میدان پارچین ابتدای جاده پارچین شهرک شهید مطهری. رویا ثقفی 3 سال قبل.

معرض الصور لـ | إطلع على كل التحديثات 27 صور عن لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران من عند 27.المستخدمين لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران, لیست اجناس فروشگاه اتکا تهران.

اتکا شهید چمران تهران، خیابان امام خمینی رو به روی ثبت احوال: به گزارش «دنیای اقتصاد» عیسی رضایی با بیان اینکه فروش اقساطی لوازم خانگی در فروشگاه‌های اتکا آغاز شده است، افزود: در این مطب از سایت لحظه آخر قصد داریم تا شمارا با لیستی از مراکز خرید زنجیره ای استان تهران آشنا کنیم.

فروشگاه اتکا شهید چمران (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است.

فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد. لیست فروشگاه های طرف قرارداد حکمت کارت مانند مجموعه فروشگاه های سازمانی اتکا و همچنین صدها فروشگاه مجهز به کارتخوان های حکمت در سراسر کشور طیف وسیعی از کالا و خدمات را بصورت اقساطی و به. سازمان اتکا با بیش از ۶۰ سال تلاش در حوزه‌های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری، فروشگاهی و توزیع کالا، به‌عنوان یک.

اتکالاین گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند لوازم خانگی،اقلام دیجیتال، خدمات بیمه ای و اقلام مصرفی (به زودی) را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می¬کند.

فروشگاه زنجیره ای اتکا اراک. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه زنجیره‌ای در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی. ایران تهران تهران میدان آزادی، ابتدای جاده مخصوص.

خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه معلم.

بانک اطلاعات جامع اصناف تهران: فروشگاه اتکا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان جهاد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لاله ها و همچنین میدان میوه و تره بار، نان و شیرینی لادن. فروشگاه زنجیره ای اتکا (شعبه شهید فکوری) 1.5 / 5 بر اساس 2 رای.

Leave a Reply

Your email address will not be published.