لیزینگ فرهنگیان

Posted on

لیزینگ فرهنگیان. 29 فروردین 1400 2 59654 لوازم نقلیه. اطلاعیه روابط عمومی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان (تحویل کالاها / پاسخگویی به مشتریان) چهار شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸.

منوها
منوها from refah.sru.ac.ir

این در حالی است که تعهد موسسه نسبت به دریافت سهم واریزی دولت، منظور نمودن در حساب اعضا و پرداخت آن به بازنشستگان و فرهنگیان خارج. لیزینگ خودروهای سواری صفر,لیزینگ خودروهای سنگین,لیزینگ خودروهای سواری دست دوم,لیزینگ موتور سیکلت,لیزینگ املاک و مستغلات اداری,لیزینگ کالاهای الکترونیکی و لوازم خانگی,لیزینگ تجهیزات پزشکی روابط عمومی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان اعلام کرد:

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یک نهاد خصوصی در سال 1374 با هدف ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان در زمان بازنشستگی، از طریق تشویق و ترغیب ایشان به مشارکت فعال در فعالیت‌های اقتصادی، بازار سرمایه و ایفای نقش پر رنگ در اقتصاد کشور تاسیس شد.

ورود به سایت لیزینگ فرهنگیان www.lfco.ir, شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان. روابط عمومی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان اعلام کرد: لیزینگ خودروهای سواری صفر,لیزینگ خودروهای سنگین,لیزینگ خودروهای سواری دست دوم,لیزینگ موتور سیکلت,لیزینگ املاک و مستغلات اداری,لیزینگ کالاهای الکترونیکی و لوازم خانگی,لیزینگ تجهیزات پزشکی

3 بسته تسهیلاتی ویژه از سوی لیزینگ و رفاه فرهنگیان.

سایت لیزینگ فرهنگیان lfco.ir+راهنما شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان; شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان وابسته به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان وظیفه ارائه خودروهای لیزینگی به فرهنگیان عضو موسسه با سود ١۵ درصد را به عهده دارد و تاکنون بیش از ٩٠ هزار دستگاه خودرو لیزینگی به فرهنگیان محترم ارائه کرده است. دور جدید واگذاری محصولات ایران خودرو بصورت اقساطی درسراسر کشور اجرا خواهد شد.

اطلاعیه روابط عمومی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان (تحویل کالاها / پاسخگویی به مشتریان) چهار شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸.

لوازم خانگی فرهنگیان فروشگاه لوازم خانگی، نمایندگی رسمی اسنوا، پاکشوما ، بنس، یخساران و پیلوت، طرف قرارداد با فرهنگیان، بازنشستگان و کارمندان تهران به صورت اقساط و چکی. مرحله جدید تسهیلات لوازم خانگی، ورزشی و تندرستی،تلفن همراه و ,,, دو شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹. با عنایت به قرارداد فی مابین اتما و شرکت مدیران خودرو فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو در اقساط 12 الی 60.

مهمترین و آخرین اخبار آموزش و پرورش, جدیدترین اخبار فرهنگیان

بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز; شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان به طور معمول خودروهای ساخت داخل و خودروهای خارجی ارزان تر به فرهنگیان عضو موسسه ارائه می کند اما به دنبال درخواست های پی در پی برخی فرهنگیان که متقاضی دریافت خودروهای خارجی گرانقیمت بودند، شرکت مذکور به مناسبت دهه فجر، در کنار توزیع ٢٨٥٠ دستگاه. چهار شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹.

این طرح که از سوی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان آغاز شده است با هدف افزایش رضایت مشتریان، کاهش حضور فیزیکی متقاضیان و کاهش زمان.

بر این اساس، طرح مذکور از تاریخ ۹۷/۱۲/۱۳ با ابلاغ بخشنامه شماره ۹۷/۳۷۴۰ به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ھای سراسر کشور، رسما آغاز شد. تحویل کالاهای خریداری شده تا تاریخ ۹۸/۱۲/۱۰ در سال ۹۸. شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *