لوازم خانگی فروشگاه اتکا

Posted on

لوازم خانگی فروشگاه اتکا. فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد. فروشگاه آنلاین کرامت ویترینی از محصولات مورد‌ نیاز در دسته‌بندی‌های متعدد از جمله؛ خرید اقساطی موبایل, کالای دیجیتال, لوازم خانگی, سوپر مارکت, آرایشی و بهداشتی, تجهیزات پزشکی, لوازم خودرو.

مبل مدرن ، کلاسیک و راحتی خانه خرید سرویس چوبی فروشگاه
مبل مدرن ، کلاسیک و راحتی خانه خرید سرویس چوبی فروشگاه from mobleman-raja.com

روغن نباتی مایع زیتون تصفیه شده 240 گرمی اتکا. ایران تهران تهران سه راه نان ماشینی، خیابان شهید رجایی، خیابان شهید عباس صیادی. فروشگاه اتکا شهید چمران (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است.

فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد.

متنوع ترین لوازم تزئینی منزل و دکوراسیون داخلی با بیش از صدها نوع لوازم در. فروشگاه اتکا شهید چمران (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. فروشگاه اتکا عرضه محصولات مصرفی خانوار اعم از موادخوراکی، لوازم خانگی و.

ایران تهران تهران سه راه نان ماشینی، خیابان شهید رجایی، خیابان شهید عباس صیادی.

رسانه بانک و بیمه :: فروش اقساطی لوازم خانگی ایرانی در فروشگاه‌های اتکا آغاز شده است. فروش اقساطی لوازم خانگی ایرانی در فروشگاه‌های اتکا آغاز شده است.

فروشگاه زنجیره ای اتکا شهید رجایی.

0 (0 نظر) فروشگاه زنجیره ای ، فروش مواد غذایی ، فروش لوازم خانگی. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه زنجیره‌ای در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی. در فروشگاه های اتکا مشتریان می توانند تمام اقلام مورد نیاز خود از خوراک و پوشاک تا لوازم خانگی را خریداری کنند.

جهت کسب اطلاع از خدمات یا محصولات فروشگاه اتکا با شماره تماس 07137380344 تماس گرفته و یا به آدرس ثبت شده در بالا مراجعه نمایید.

فروشگاه آنلاین کرامت ویترینی از محصولات مورد‌ نیاز در دسته‌بندی‌های متعدد از جمله؛ خرید اقساطی موبایل, کالای دیجیتال, لوازم خانگی, سوپر مارکت, آرایشی و بهداشتی, تجهیزات پزشکی, لوازم خودرو. سازمان اتکا با بیش از ۶۰ سال تلاش در حوزه‌های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری، فروشگاهی و توزیع کالا، به‌عنوان یک. روغن نباتی مایع زیتون تصفیه شده 240 گرمی اتکا.

آدرس، ساعت کاری و شماره تلفن نزدیکترین شعبه را در نقشه و مسیریاب بلد ببینید

به گزارش «دنیای اقتصاد» عیسی رضایی با بیان اینکه فروش اقساطی لوازم خانگی در فروشگاه‌های اتکا آغاز شده است، افزود: مدیر عامل سازمان اتکا گفت: را عرضه می‌کند و گوشی همراه هم در برخی از شعبه‌های آن عرضه می‌شوند که باید موجودی کافی کارت حکمت داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *