لغات انگلیسی با معنی و تلفظ Pdf رایگان

Posted on

لغات انگلیسی با معنی و تلفظ Pdf رایگان. در ادامه لیست ۶۲۵ کلمه پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی را همراه با تلفظ می‌آوریم. جملات و لغات مهم انگلیسی.

معنی واژه‌ها و تلفظ لغات کتاب انگلیسی هشتم Gama.ir
معنی واژه‌ها و تلفظ لغات کتاب انگلیسی هشتم Gama.ir from gama.ir

دانلود بیش از ۳۰۰۰ تا از پرکاربردترین لغات انگلیسی. دانلود pdf مجموعه 4000 لغت ضروری انگلیسی + فایل صوتی. تعداد نسبتا زیادی کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد که دارای تلفظ یکسان هستند.

D, D “D “ صدای “ د “ می‌دهد، مثال:

یعنی این کلمات با همدیگر و یک جا می‌آیند. کتاب improve your american english accent همانطور که از نامش مشخص است برای تقویت تلفظ انگلیسی آمریکایی زبان آموزان به چاپ رسیده است. Gadget, judge, knowledge, bridge, edge, pledge, lodge,

در ادامه لیست ۶۲۵ کلمه پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی را همراه با تلفظ می‌آوریم.

دانلود کتاب improve your american english accent. ولی راه حل چیه؟؟؟ باید دوستانه بهت بگم تنها راه اینه که به صورت منظم درس به درس و آروم این کلمات رو یادبگیری. دانلود آخرین نسخه کتاب 504 به همراه ترجمه و تلفظ.

در این کانال ویدیوهای آموزش 4000 لغت انگلیسی با ترجمه فارسی با تصویر، تلفظ و تمرین های کتاب با پاسخ منتشر می شود.

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتاب سبز. توضیحات تکمیلی درباره این لیست. این کتاب و 3 سی دی حاوی فایل.

توضیحات تکمیلی درباره این لیست.

آموزش لغات زبان انگلیسی همراه با تلفظ و تصویر. جملات و لغات مهم انگلیسی. دانلود بیش از ۳۰۰۰ تا از پرکاربردترین لغات انگلیسی با معنی و تلفظ pdf.

در آخر مطلب نیز می توانید این مقاله را به صورت Pdf رایگان دانلود نمایید.

در ادامه لیست ۶۲۵ کلمه پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی را همراه با تلفظ می‌آوریم. دانلود فایل pdf حاوی ۶۲۵ کلمه و فایلهای صوتی تلفظ آنها. دانلود pdf مجموعه 4000 لغت ضروری انگلیسی + فایل صوتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.