قیمت پرنده قرقی

Posted on

قیمت پرنده قرقی. این طوطی 7 تا 8 کلمه صحبت می کند و قیمت آن 850 هزار تومان است اما همکارانم یک میلیون به بالا می فروشد. قرقی پرنده شکاری ولی کوچکی از خانواده بازهاست.

قوشبازی در ایران پرندگان شکاری
قوشبازی در ایران پرندگان شکاری from falconr.ir

قرقی hamed_shamsnia29th june 2008, 02:16 pmیکی دیگر از پرندگان شکاری که نگهداری آن در منزل معقولانه تر است قرقی میباشد این پرنده به. قرقی از پرندگان شکاری کوچک جثه محسوب میشود. سوالی که خیلی ها میپرسن راجب قیمت این پرنده هست.

پرنده های شکاری قیمت میلیاردی دارد و هر کدام از آنها بالای 1 میلیارد قیمتشان است و عرب ها پول خوبی برای آنها میپردازند.

از موارد خراب شدن گردگیر قرقری فرمان است و با خراب شدن گردگیر قرقی فرمان ،. در جریان بازرسی از این لنج تعداد ۱۴۰ عدد پرنده شکاری از نوع شاهین و. قرقی پرنده شکاری ولی کوچکی از خانواده بازهاست.

زندگینامه کامل حامد کمیلیماجرای ازدواج جنجالی عکس.

قرقی hamed_shamsnia29th june 2008, 02:16 pmیکی دیگر از پرندگان شکاری که نگهداری آن در منزل معقولانه تر است قرقی میباشد این پرنده به. قرقی فروشی در پیاده رو/عکس پنجشنبه گذشته بساط قرقی فروشی در مقابل بانک سپه بازار تهران، برقرار بود. میل ورم ها کرم نیستند.

سرعت پرواز این پرنده تا ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت نیز می رسد.

اصول کلی تربیت شاهین تقریبا شبیه به قرقی بوده و تنها تفاوتی که وجود دارد در نحوه آشنا کردن و عادت دادن پرنده با طعمه است.در مورد شاهین ها استفاده از طعمه اهمیت بیشتری دارد.مرحله مهم در تربیت شاهین نگه داشتن طعمه کمی بالا تر از پرنده و چرخاندن آن با دست است. در صورتی که این موضوع تقریبا غلط است. زندگی نامه جلال آل احمد.

خرید و فروش پرنده، خرید و فروش کبوتر، طرقه، کفتر، مرغ عشق، قناری، خرید و فروش پرنده، کبوتر، مرغ عشق، دیوار تبریز

پرنده های شکاری قیمتی از 100 هزار تومان تا 30 میلیون تومان. مشاهده متن کامل (قیمت قرقی. فروش پرنده ایرانی یک و نیم میلیارد تومانی در قطر+ فیلم و عکس محکومیت صیاد قرقی در ملایر به 3 سال حبس معرفی پرنده شکاری کوچک جثه به نام قرقی + تصاویر

عقاب طلایی هم قیمتی حدود 10 تا 12 میلیون تومان دارد.

البته قیمت طوطی ها هم بستگی به نژاد ، محل ولادت و میزان تسلط به کلمات یا همان بلبل زبانی شان دارد که قیمت آنان را از 400 هزار تومان تا 4 میلیون تومان به نوسان می اندازد. شاهین پرنده‌ای است فرخنده و خجسته و در توانایی و شکوه سرآمد پرندگان است این پرنده هوشیار و چالاک در بیشه زارها و مناطق کوهستانی دیده می‌شود و ایران هم نشیمنگاه این مرغ بوده و هست. از آن جایی که این پرندگان بسیار خاص و منحصر به فرد هستند و به دلیل این که در زمان های قدیم در مورد آن ها صحبت‌ های زیادی شده است، سال هاست که آن ها به یکی از پرندگان محبوب تبدیل شده اند تا جایی که حتی برخی از افراد تمایل دارند تا این پرندگان را بخرند و یا درباره.

Leave a Reply

Your email address will not be published.