قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر

Posted on

قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر. قیمت واکسن گارداسیل در داروخانه هلال احمر ۲۶۵ هزار تومان است. هزینه دقیقی را نمی‌توان برای واکسن گارداسیل عنوان نمود.

بهترین سن تزریق واکسن زگیل تناسلی + قیمت واکسن گارداسیل
بهترین سن تزریق واکسن زگیل تناسلی + قیمت واکسن گارداسیل from drkarami.com

اما تا به حال هزینه تزریق این دارو در مراکز هلال احمر در حدود ۳۰۰ هزار تومان و در بازار آزاد در حدود یک میلیون تومان محاسبه می‌شد. واکسن گارداسیل یکی از پرکاربرد ترین انواع رایج واکسن‌های hpv است. قیمتطبق بررسی ها در سال 97 قیمت واکسن گارداسیل هلال احمر 273 هزار تومان و نرخ آزاد حدود یک میلیون تومان می باشد که با توجه به افزایش قیمت ارز در سال 98 می بایست با یک جهش زیاد همراه باشد و در آینده قیمت جدید نیز اعلام می گردد.

در بازار آزاد اما قیمت این واکسن تا یک میلیون تومان نیز می‌رسد.

Josianne o'kon | 605 followers. بازار مجازی دارو در ایران با قیمت‌های 25 برابری نرخ رسمی. نگهداری از واکسن گارداسیل به شرایط خاص دمایی نیاز دارد.

نوع 4 ظرفیتی و خارجی آن حدود 1 میلیون 500 هزارتومان است و نوع 9 ظرفیتی آن بسیار گران‌تر است.

برآورد قیمت این واکسن قیمت ۲۹۰۰۰۰ تومان در بازار آزاد و در داروخانه های هلال احمر ۲۶۵۰۰۰ تومان می باشد. در نتیجه تزریق آن مانع بروز ژنیتال وارت و جلوگیری از ضایعات سرطانی و پیش سرطانی در دهانه رحم و ولو و واژن و مقعد و آلت تناسلی مردان و حلق می شود. قیمت واکسن گارداسیل در هلال‌احمر چقدر است؟ دکتر مینو محرز، رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران می‌گوید:

دکتر بنفشه قریشی » قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر

واکسن گارداسیل | داروخانه دکتر هنگامه سلیمانی | خانه دارو. واکسن پاپیلوگارد ایرانی بین 350 هزارتومان تا 400 هزار تومان متنوع است. به همین دلیل واکسن گارداسیل در هلال احمر یا برخی از داروخانه ها موجود است.

قیمت واکسن زگیل تناسلی یا واکسن گارداسیل در داروخانه‌های هلال احمر در حدود 270 تا 300 هزار تومان بابت هر تزریق گزارش شده است.

اچ‌پی‌وی (ویروس زگیل تناسلی) در ایران فوق‌العاده شیوع پیدا کرده است. فقط کاش به تلفن جواب میدادن که تو این اوضاع می توانستیم بدون مراجعه حضوری از موجودی دارو مطلع شد.چون قطعا بیماران خاص مشتری داروخانه هلال. واکسن زگیل تناسلی مردان تنها واکسن ۴ ویروسی گارداسیل، مجوز استفاده در مردان را دارد.

به همین دلیل نمی توان این واکسن ها را در خانه نگه داشت.

از گردانندگان این کانال‌های تلگرامی، داروهایی که در داروخانه‌‌های مرکزی و هلال احمر پیدا نمی‌شود،‌ به راحتی توسط «ناصر خسرو. قیمت واکسن گارداسیل چقدر است؟ قیمت هر واکسن زگیل تناسلی ۲۹۰ هزار تومان می باشد. قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر قیمت در سال ۹۸ برای ۳ عدد واکسن حدود ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است و در بسیاری از داروخانه ها موجود است ولی گاهی نایاب میشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *