قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر 1400

Posted on

قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر 1400. قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر چقدر است؟ قیمت واکسن گارداسیل در داروخانه هلال احمر ۲۶۵ هزار تومان است. واکسن گارداسیل از کجا بخریم؟ برای خرید واکسن گارداسیل می توان به هلال احمر و یا برخی داروخانه ها مراجعه کرد.

تزریق 4499 دوز واکسن کرونا در چهارمحال و بختیاری معاونت
تزریق 4499 دوز واکسن کرونا در چهارمحال و بختیاری معاونت from www.mefda.ir

Josianne o'kon | 605 followers. قیمت در سال ۹۸ برای ۳ عدد واکسن حدود ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است و در بسیاری از داروخانه ها موجود است ولی گاهی نایاب میشود. فردی که این واکسن را تزریق می کند بدنش در مقابل ویروس hpv مقاوم می شود.

قیمت واکسن گارداسیل در داروخانه هلال‌احمر حدود 265000 تومان است.

Josianne o'kon | 605 followers. قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر. این در حالی است که بسیاری از کسانی که به هلال احمر و ۱۳ آبان.

در تماسی که با هلال احمر.

هزینه عمل پروتز سینه سال 1400 چقدر است؟ حمیده یکی از کسانی است که داروی تومور مغزی را از داروخانه‌ها پیدا نکرده اما در بازار غیررسمی به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان گرفته است. قیمت در سال ۹۸ برای ۳ عدد واکسن حدود ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است و در بسیاری از داروخانه ها موجود است ولی گاهی نایاب میشود.

واکسن گارداسیل از کجا بخریم؟ برای خرید واکسن گارداسیل می توان به هلال احمر و یا برخی داروخانه ها مراجعه کرد.

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر به عنوان یکی از نهادهای اصلی واردکننده واکسن کشور در این باره به همشهری‌آنلاین گفت: به گفته یک پزشک کردستانی برای دونوع از سرطان ها واکسن وجود دارد؛ سرطان کبد که با واکسن هپاتیت ب که در دوره نوزادی تزریق می شود و نیز سرطان دهانه رحم که با واکسن گارداسیل در سنین بالای ۱۵ سال در خانم ها تزریق می شود و از. ما هم توسط همین جوانان، که پیگیر ماجرای گارداسیل و در نتیجه سلامت خود هستند، بالاخره باخبر شدیم که هلال احمر هر از گاهی تعداد محدودی ازاین واکسن را وارد می‌کند.

قیمت واکسن گارداسیل در هلال احمر چقدر است؟ قیمت واکسن گارداسیل در داروخانه هلال احمر ۲۶۵ هزار تومان است.

اثر بخشی این واکسن خوشبختانه. این واکسن در مراکز هلال احمر حدود 300 تومان و در بازار آزاد حدوداً یک میلیون تومان می باشد. برآورد قیمت این واکسن قیمت ۲۹۰۰۰۰ تومان در بازار آزاد و در داروخانه های هلال احمر ۲۶۵۰۰۰ تومان می باشد.

طبق بررسی ها در سال 97 قیمت واکسن گارداسیل هلال احمر 273 هزار تومان و نرخ آزاد حدود یک میلیون تومان می باشد که با توجه به افزایش قیمت ارز در سال 98 می بایست.

اما تا به حال هزینه تزریق این دارو در مراکز هلال احمر در حدود ۳۰۰ هزار تومان و در بازار آزاد در حدود یک. واکسن گارداسیل در واقع برای پیشگیری از بروز زگیل های تناسلی و به دنبال آن پیشگیری از ایجاد سرطان دهانه رحم تزریق می شود. واردات واکسن کرونا را باید وزارت بهداشت درخواست کند اما ما درخواستی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *