قیمت فارماتون اصل

Posted on

قیمت فارماتون اصل. کپسول ژریاک فارماتون ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیب انحصاری فارماتون است، جهت بازسازی قوای جسمی و روحی و جلوگیری از مشکلاتی که با بالا رفتن سن. مواد تشکیل دهنده کپسول و قرص فارماتون.

قیمت فارماتون اصل سوئیس
قیمت فارماتون اصل سوئیس from alkalimati.com

این محصول در انبار موجود نیست. اما خبر خوب این است که شرکت داروسازی دانا کپسول فارماژلیتان دانا را روانه بازار کرده است که دقیقا همان ترکیبات فارماتون اصل را در خود جای داده است و مصرف کنندگان به راحتی می‌توانند آن را جایگزین فارماتون سوئیسی و آلمانی نمایند. قرص فارماتون بر روی عملکرد مغز و خلق و قوی افراد تاثیرات مطلوبی می گذارد اما سبب تحریک بیش از حد نمی شود.

متاسفانه برخی افراد سودجو با ورود به بازار دارویی کشور.

این مکمل کاملا طبیعی است که برای رفع خستگی از آن استفاده می شود. قرص مکمل ژریاتریک فارماتون geriatric pharmaton عدد. فارماتون، در سطح جهانی به عنوان یک مکمل پرمصرف در بین مولتی ویتامین‌ها شناخته می‌شود.از سال ۱۳۹۷ شرکت سانوفی با خرید حق تولید فارماتون به صورت جهانی، به وارد کننده اصلی ژریاتریک فارماتون در ایران تبدیل شد.

چگونه فارماتون اصل از تقلبی را تشخیص دهیم مدیر دارویی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی کرج در رابطه باتشخیص فارماتون اصل از تقلبی گفت :

فارماتون اصل, فارماتون سوئیسی, مولتی ویتامین, مولتی ویتامین فارماتون کیمیا طب 800,000 تومان قیمت قرص فارماتون تا حد زیادی می تواند به نوع آن وابسته باشد. اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مولتی ویتامین فارماتون اصل سوئیس” لغو.

فارماتون ایرانی دانا حاوی عصاره جینسینگ با غلظت بالا بوده و فواید بسیاری دارد.

تعداد در بسته یک گزینه را. خواص فارماتون قیمت فارماتون عوارض قرص فارماتون , فارماتون (pharmaton) نام یک مکمل ویتامین سوئیسی می باشد که در کشور ما و در سراسر دنیا بعنوان یکی از پر استفاده ترین مولتی ویتامین و مکمل غذایی شناخته می شود. قیمت قرص فارماتون سوئیسی معمولاً به دلیل وارداتی بودن قیمت بالاتری را نسبت به مکمل های ایرانی داراست.

از سال ۱۳۹۷ شرکت سانوفی با خرید حق تولید فارماتون به صورت جهانی، به وارد کننده اصلی ژریاتریک فارماتون در ایران تبدیل شد.

نظرات (0) قرص مکمل ژریاتریک فارماتون geriatric pharmaton : 24 rows بهترین جایگزین این محصول قرص فارماتون ایرانی به نام فارماژلیتان می باشد. فارماتون، در سطح جهانی به عنوان یک مکمل پرمصرف در بین مولتی ویتامین‌ها شناخته می‌شود.

قرص فارماتون چیست | خواص و قیمت قرص فارماتون سلامت جسمانی ویتامین‌ها و مکمل‌ها توسط داروبوم آخرین بروزرسانی 29 دی 1400 110,250

لینک محصول در سایت جینسانا. اما قیمت فارماتون ایرانی نسبت به آلمانی بسیار پایین‌تر است، که شما می‌توانید آن را به راحتی خریداری نمایید. عنصر اصلی فعال این مولتی ویتامین، عصاره ایمونومدولاتور طبیعی جینسینگ (panaxg115) است که به آن ریشه زندگی هم گفته می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *