قیمت جوجه قرقی

Posted on

قیمت جوجه قرقی. لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی. ماشین جوجه کشی درنا ۳ ظرفیت ۶۷۲ عدد ماشین جوجه کشی درنا ۴ ظرفیت ۸۴۰ عدد لیست قیمت دستگاه جوجه کشی بروز شده

پرشین پت > > قرقی فروشی در پیاده رو/عکس
پرشین پت > > قرقی فروشی در پیاده رو/عکس from www.pug.ir

پرنده ای که به علت قدرت و چابکی در تعقیب شکار کم نظیر است. امروز:یکشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با۰۴ رجب ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ فوریه ۲۰۲۲ میلادی. قرقی پرنده شکاری ولی کوچکی از خانواده بازهاست.

هزاران آگهی خرید و فروش قرقاول بالغ، جوجه، نطفه دار، آماده تبخ و تخم قرقاوا آمریکایی، بلژیکی، سیلور و غیره با قیمت های ارزان و مناسب

دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی; پروازی بسیار تند با بال زدن نهای سریع دارند. عقاب طلایی هم قیمتی حدود 10 تا 12 میلیون تومان دارد.

قرقی پرنده شکاری ولی کوچکی از خانواده بازهاست.

قرقی پرنده شکاری ولی کوچکی از خانواده بازهاست. از موارد خراب شدن گردگیر قرقری فرمان است و با خراب شدن گردگیر قرقی فرمان ،. امروز:یکشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با۰۴ رجب ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ فوریه ۲۰۲۲ میلادی.

سلام اگر کسی جوجه پرنده شاهین را داره قیمتش هم پنج میلیون میلیون باشه یا کم تر.

اگر قرقی غیر رام و غیر. دستگاه جوجه کشی شتر مرغی ۱۶ تایی غذا دادن به جوجه پرنده.

جوجه لاری بود با سن دو هفته با قیمت 7 تا 8 تومن که اگر شما این جوجه را خوب نگهداری کنید و به آن برسید تا بزرگ شود می توانید تا 100 تومن آن را آب کنید مثل این خروس محترم که تا کمر من قد و قواره داشت!

جوجه پرنده ها به غذا خیلی حساس هستند و باید مدام غذا بخورند. داستان از این قرار است که جناب آقای دکتر نوید هادوی کارمند بیمارستان توحید سنندج، جوجه دلیجه ای را نزد یکی از همکارانشان می بینند و متوجه می شوند که وی قصد فروش دلیجه را دارد. Spencer ortiz | 888 followers.

پرنده ای که به علت قدرت و چابکی در تعقیب شکار کم نظیر است.

قوشبازی در ایران | پرندگان شکاری. جهت خرید و فروش شاهین شکاری فقط کافیست عکس پرنده و شماره تماس و قیمت پیشنهادی را در قسمت نظرات بفرستید. ماشین جوجه کشی درنا ۳ ظرفیت ۶۷۲ عدد ماشین جوجه کشی درنا ۴ ظرفیت ۸۴۰ عدد لیست قیمت دستگاه جوجه کشی بروز شده

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *