قیمت انگشتر برلیان تک نگین

Posted on

قیمت انگشتر برلیان تک نگین. خرید مطمئن انگشتر طلا پنج ردیف با برلیان از فروشگاه طلا باش. 72,690,000 تومان حلقه طلا سفید تک نگین برلیان طرح سولیتر (solitaire) مدل:

انگشتر نقره ظریف تک نگین Rgn421
انگشتر نقره ظریف تک نگین Rgn421 from www.deluxeglamour.com

بعد از انتخاب هر نمونه انگشتر طلا در سایت دیجی‌زرگر، وزن. 1.925.000 تومان از قیمت کل بابت 7 سوت سنگ برلیان می باشد. در این انگشتر تک نگین از 1 عدد تخمه برلیان گرد سفید پاک با کیفیت بالا استفاده شده است.وزن طلای این کار در حدود 3 گرم میباشد.سنگ های برلیان این کار از نظر رنگ در رده g قرار دارند و از نظر پاکی در رده vs1 قرار میگیرند.کاری بسیار خاص و مدرن.

روی آن‌ها نگین بزرگ کار می‌شود و حلقه سولیتر نیز نامیده می‌شوند.

اگر میخواهید قیمت انگشتر شما مناسب باشد و کمتر هزینه کنید بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که نگین های ریزتری داشته باشد. قابلیت سفارش با نگین های اتمی. قیمت انگشتر برلیان بسیار به قیمت نگین برلیان های آن وابسته است.

سنگ های برلیان این کار از نظر رنگ در رده G قرار دارند و از نظر پاکی در رده Vs1 قرار میگیرند.

بعد از انتخاب هر نمونه انگشتر طلا در سایت دیجی‌زرگر، وزن. مدال برلیان مدل تک نگین کاسه ای با زنجیر، با تعداد 1 عدد برلیان تراش گرد به وزن 0.12 قیراط در عین سادگی خود نمایشی چشم گیر را به روی گردن شما خواهد داشت. چون امروزه افراد به دنبال زیورآلات مدرن و لوکس هستند و خاص بودن را می پسندند، بنابراین انتخاب انگشتر.

جنس رکاب در تعیین قیمت انگشتر، بخصوص انگشتر سلیمانی که به واسطه نگین خاصش قیمت خاصی را از آن خود می‌کند، نقش مهمی ‌دارد.

چگونه قیمت انگشتر طلا تک نگین را کاهش دهیم ؟. مدل حلقه های ازدواج دو تکه؛ ست انگشتر تک نگین و حلقه های نگین دار هستند که کنار هم یک ترکیب فوق العاده آنتیک و شیک میشوند. 58,780,000 تومان انگشتر طلا سفید با نگین الماس تراش برلیان و باگت و زمرد:

نظرات (1) انگشتر تک نگین طلا:

3.3 گرم طلا 18 عیار. این انگشتر از جنس فلز نقره با عیار 925 ساخته شده است و دارای طرح زیبای تک نگین است. به علت ثابت نبودن قیمت طلا ،.

به حلقه تک نگین، اصطلاحاً انگشتر طلا نشان یاحلقه نامزدی هم گفته می‌شود.

استفاده از فلزات گران‌بها مانند طلای زرد، طلای سفید و پلاتین باعث می‌شود که قیمت انگشتر بالاتر رود و ارزش بیشتری داشته باشد. سلام انگشتر دارای نگین برلیان به وزن ۳۶ قیراط و دو تا نگین کوچکتر ب وزن ۶ قیرات میفروشم محمد گفت: انگشتر طلا تک نگین برلیان ، ساخته شده از طلای ۱۸ عیار و کاملاً دست ساز می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *