قسمت آخر سریال دلدادگان

Posted on

قسمت آخر سریال دلدادگان. قسمت 04 (1397/05/16) :480p| 720p| 1080p. منتشر شده در 04 آبان 1397.

خلاصه داستان قسمت دوازدهم فصل سوم سریال دلدادگان پس از پخش
خلاصه داستان قسمت دوازدهم فصل سوم سریال دلدادگان پس از پخش from www.rahafun.com

(میانگین حجم هر قسمت : 600 مگابایت) (نسخه پخش شده از شبکه آی فیلم) (فصل اول، دوم و سوم کامل) (کیفیت 720p) قسمت 01 : همچنین معلوم می شود ارغوان همان بهار است که فرزانه او را ربوده بود و در واقع امیر و ارغوان خواهر و برادر شیری هستند.

فصل دئم این سریال در 15 قسمت پخش می شود و در نهایت.

آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان است. 500 مگابایت + 250 مگابایت | تهیه کننده: دانلود قسمت آخر سریال دلدادگان 2 قسمت آخر در تاریخ 24 مهر 1397 سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و بازی حمید گودرزی از شبکه سوم سیما هر شب ساعت ۲۰:۴۵ پخش می‌شود.

در قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم هاتف که امیر را دزدیده و در خرابه ای زندانی کرده بود به سراغ ارغوان رفته و با ارغوان به خرابه می آید.

دانلود قسمت های سریال دلدادگان از دیدستان. در قسمت آخر سریال دلدادگان معلوم می شود امیر در واقع فرزند افسانه است که مالک او را نجات داده و بزرگ کرده است. دلدادگان | سال تولید :

تازه ترین اثر منوچهر هادی (همسر یکتا ناصر) سریال دلدادگان می باشد که به تهیه کنندگی ایرج محمدی تصویربرادری اش از مرداد ماه 96 آغاز شد و قرار است که از شبکه سوم سیما پخش شود.

قسمت 01 (1397/05/13) :480p| 720p| 1080p. این مجموعه تولید سال 1396 است. سریال دلدادگان قسمت 60 ( پایانی ) کارگردان:

سریال تلویزیونی “دلدادگان” به کارگردانی منوچهر هادی.

داستان قسمت آخر سریال دلدادگان فصل اول و فصل دوم. دانلود سریال و فیلم ایرانی. مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده‌ها هستند.

برای دانلود قسمت 60 (آخر) دلدادگان روی این لینک کلیک کنید:

لینک های دانلود سریال دلدادگانقسمت 1 تا 60. به مناسبت پخش سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم در مهر ماه ۱۴۰۰ در ادامه به معرفی کامل بازیگران سریال دلدادگان (بیوگرافی و عکس) و داستان کامل سریال تلویزیونی دلدادگان به همزاه قسمت آخر و تیتراژ و بیوگرافی و عکس های بازیگران مرد و زن فصل فلش بک و فصل حال این سریال و دانلود تمامی. فصل سوم سریال پرطرفدار دلدادگان شب گذشته به پایان راه خود رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *