قارچ خور قدیمی

Posted on

قارچ خور قدیمی. دانلود بازی قدیمی قارچ خور (برای کامپیوتر) old super mario bros pc game. بازی ماریو و یا همان قارچ خور اصلی و قدیمی به صورت کامل با تمام جزئیات طوری که هیچ تفاوتی با نسخه اصلی ندارد.

دانلود بازی بازی قارچ خور قدیمی اصلی سوپر ماریو برای
دانلود بازی بازی قارچ خور قدیمی اصلی سوپر ماریو برای from myket.ir

قطعا تمامی گیم باز ها، مخصوصا علاقمندان به کنسول میکرو و wii ماریو یا قارچ خور را میشناسند. Html clipboard دانلود رايگان بازي كامپيوتر قارچ خور portable mega mario اکثر ما با بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز قارچ خور آشنایی داریم ، بازی بسیار جذابی که در سال های قدیمی تر در انواع کنسول های بازی انجام آن را بارها تجربه کرده ایم. این دوربرگردان ما را به دورانی می‌برد که در آن زمان بازی مانند قارچ خور، مانند فیفا و پی اس امروزی بود.

بازی ماریو یا قارچ خور میکرو.

Super mario bros ملقب به “قارچ خور” یک بازی فوق العاده سرگرم کننده ، جذاب، قدیمی و خاطره انگیز که نسل های گذشته در ایران و سراسر جهان با آن خاطرات زیادی دارند. قطعا تمامی گیم باز ها، مخصوصا علاقمندان به کنسول میکرو و wii ماریو یا قارچ خور را میشناسند. معروفترین بازی در جهان و قطعا تمامی انسانهایی که اندکی اسم بازی رو شندین اسم این بازی رو میدونن حتا افراد جوان و 10 15 ساله هم این بازی رو میشناسن چون این بازی اینقدر اسطوره بودش که در حال حاظر هم کنسول.

این دوربرگردان ما را به دورانی می‌برد که در آن زمان بازی مانند قارچ خور، مانند فیفا و پی اس امروزی بود.

ماریو از قدیمی ترین کاراکتر های. این بازی قارچ خور ایرانی، ۳۲ مرحله کلاسیک و مشابه نسخه قدیمی و 48 مرحله جدید دارد که علاوه بر ماریو، با شخصیت‌های دیگری مانند پرنسس، لویجی و کله قارچی می‌توانید آنها را انجام دهید. پکیج کامل بازی قارچ خور میکرو با حجم بسیار کم | super mario brothers 1,2,3.

Html Clipboard دانلود رايگان بازي كامپيوتر قارچ خور Portable Mega Mario اکثر ما با بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز قارچ خور آشنایی داریم ، بازی بسیار جذابی که در سال های قدیمی تر در انواع کنسول های بازی انجام آن را بارها تجربه کرده ایم.

در دانلود بازی قارچ خور برای اندروید با خوردن قارچ شخصیت mario بزرگ می شود و قاعدتا بعضی از شخصیت ها را راحت تر شکست می دهد. این بازی برای دستگاه میکرو عرضه شد و باز هم بعد از چند سال برای پلتفروم های دیگری هم ساخته و عرضه شد. Super mario bros (بازی قارچ خور ) در سال ۱۹۸۳ توسط شرکت بازیسازی nintendo در ژاپن ساخته و عرضه شد.

دانلود بازی قدیمی قارچ خور (برای کامپیوتر) Old Super Mario Bros Pc Game.

این بازی که برای کنسول آتاری و نینتندو طراحی و ساخته شده بود سالها مورد علاقه همه بود. ما برای شما مجموعه 45 بازی آن را جمع آوری کرده و با حجم پایینی برای دانلود در اختیارتون گذاشتیم که شما می توانید آن را به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. ماریو از قدیمی ترین کاراکتر های دنیای بازی است که اکثر کاربران خاطرات خوبی با.

بیشتر کسانی که برای اولین بار وارد دنیای بازی های کامپیوتری شده اند و با میکرو و کنسول های اولیه بازی خور شدند ، سوپرماریو را هیچ وقت فراموش نخواهند کرد.

بازی قارچ خور یا همان مرد ریز و چابک که اولین تلنگر و شروع این سری بازی ها از کنسول های قدیمی میکرو شروع شد و سپس با توجه به محبوبیت بیش از اندازه در بین اکثریت، این بازی برای دیگر کنسول های بازی و سپس برای کامپیوتر نیز منتشر شد. دانلود بازی قارچ خور (برای کامپیوتر) super mario 3 mario forever pc game. قطعا تمامی گیم باز ها، مخصوصا علاقمندان به کنسول میکرو و wii ماریو یا قارچ خور را میشناسند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *