فیلم های سینما سیمرغ مشهد

Posted on

فیلم های سینما سیمرغ مشهد. البته این سینما در واقع یک مجتمع تجاری به حساب می آید که تالار پذیرایی و امکاناتی از این دست هم دارد. به گزارش قدس آنلاین ، امروز فیلم‌های نمور به کارگردانی داوود بیدل، لایه‌های دروغ به کارگردانی رامین سهراب، خائن‌کشی به کارگردانی.

سینما سیمرغ مشهد هتل های نزدیک سینما سیمرغ مشهد اقامت24
سینما سیمرغ مشهد هتل های نزدیک سینما سیمرغ مشهد اقامت24 from www.eghamat24.com

چهار فیلم لایه‌های دروغ، خائن‌کشی، ملاقات خصوصی و نمور در پنجمین روز نوزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در سینماهای مختلف به اکران در می‌آید. سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد (1394) سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران 18 فیلم بخش سودای سیمرغ و فیلم‌های مستند و انیمیشن از 20 تا 28 بهمن ماه در دو سینمای آفریقا و هویزه مشهد برگزار شد. امین حیایی، لادن مستوفی، مجید صالحی، نوشین مسعودیان، صادق ملک، امیر مشهدی عباس، امیرعباس رودگر صفاری و مهدی مهربان از جمله بازیگران این فیلم هستند.

هر روز تا ساعت 19، سه‌شنبه تمامی سانس‌ها (خرید بلیت) پردیس سینمایی سیمرغ مشهد:

پویانمایی «فتح خرمشهر» به کارگردانی شهرام بیگی و علی علی جان‌زاده. در تمامی این سالن‌ها کیفیت صوت و تصویر مطابق با استانداردهای جهانی است. اما به دلیل کمبود جا در خوابگاه با دختر دیگری که.

البته این سینما در واقع یک مجتمع تجاری به حساب می آید که تالار پذیرایی و امکاناتی از این دست هم دارد.

مستند «درازنای شب» به کارگردانی مجید خاکپور. در این سینما ها بهترین فیلم ها و مراسمات برگزار خواهد شد که سبب شده هر. در سال ۱۳۷۷، مجموعه سينمايي سيمرغ با پنج سالن نمايش به ظرفيت‌هاي ۴۴۴، ۳۱۲، ۲۴۳، ۱۷۶ و ۱۶۸ صندلي به بهره‌برداري رسيد.

فیلم تازه پرویز شهبازی داستان یک دانشجوی شهرستانی به نام مریم است که در یکی از دانشگاههای تهران ثبت نام می‌کند.

فیلمسازان ۶۱ فیلم کوتاه و هشت فیلم بلند که مجموع آن ۶۹ فیلم می‌شود، از شهرهای مشهد، سبزوار، نیشابور، گناباد و تربت‌ حیدریه برای حضور در این رویداد ثبت‌. به گزارش قدس آنلاین ، امروز فیلم‌های نمور به کارگردانی داوود بیدل، لایه‌های دروغ به کارگردانی رامین سهراب، خائن‌کشی به کارگردانی. سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد (1394) سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران 18 فیلم بخش سودای سیمرغ و فیلم‌های مستند و انیمیشن از 20 تا 28 بهمن ماه در دو سینمای آفریقا و هویزه مشهد برگزار شد.

مدیر برگزاری چهارمین جشن سینمای سیمرغ خراسان رضوی گفت:

شهرک غرب (قاسم آباد) ، ضلع شمالی میدان مادر ،پردیس سینما سیمرغ شماره تماس پردیس سینما سیمرغ مشهد : از ۲۸ مهر تا پایان ماه صفر از شنبه تا چهارشنبه تمام سانس‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۲۳:۳۰ (خرید بلیت) درباره مجموعه سینمایی سیمرغ مشهد.

همچنین فیلم شادروان به کارگردانی حسین نمازی در ساعت ۱۹:۳۰ در سینماهای آفریقا، هویزه، ویلاژتوریست، اطلس، گلشن، پارک.

مشهد سینما به عنوان اولین سایت تخصصی سینماهای مشهد اطلاعات فیلمهای روی پرده هویزه ، سیمرغ،قدس،پیروزی و آفریقا را به همراه اخبار سینمایی در اختیار شما قرار میدهد فیلم های راه یافته به بخش رقابتی این جشن در روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در پردیس سینمای اطلس مشهد در ۲ نوبت از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به نمایش درمی آید. چهارمین جشن سیمرغ سینمای خراسان ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ در پردیس.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *